سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آصفری:

هیچ سندی دال بر همکاری دانایی فر با جیش العدل وجود ندارد/ملی پوش ربوده شده داخل خاک ایران است

در مورد بحث ملی پوش شمشیر باز اسنادی بدست آمده و سرنخ هایی کشف شده و کمیسیون به صورت جدی پیگیر این موضوع است.بر اساس اطلاعات بدست آمده ملی پوش شمشیر باز ربوده شده در داخل خاک کشور است.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:ملی پوش شمشیر بازی ربوده شده داخل خاک ایران است و پیگیری ها برای روشن شدن وضعیت دانایی فر همچنان ادامه دارد.

محمد حسن آصفری در گفت و گو باخانه ملت،در خصوص آخرین وضعیت جمشید دانایی فر و ملی پوش شمشیر بازی کشورمان گفت: در مورد بحث ملی پوش شمشیر باز اسنادی بدست آمده و سرنخ هایی کشف شده و کمیسیون به صورت جدی پیگیر این موضوع است.
نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر اساس اطلاعات بدست آمده ملی پوش شمشیر باز ربوده شده در داخل خاک کشور است.

این نماینده مردم در مجلس نهم گفت:بحث جمشید دانایی فر به طور جدی در حال پیگیری است و اطلاعات جدید به دستمان رسیده که امیدواریم هرچه زودتر این موضوع خاتمه پیدا کند.
آصفری درباره انگیز ربایش ملی پوش شمشیر بازی گفت:نمی توان گفت در این گروگان گیری انگیزه خانوادگی وجود داشته چرا که بر اساس اسناد بدست آمده این موضوع هنوز نا معلوم است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به اشاره به طرح موضوع همکاری جمشید دانایی فر با گروهک تروریستی جیش العدل گفت: وی اگر خائن باشد کمیسیون وظیفه دارد موضوع را پیگیری کند اما تاکنون هیچ سندی دال بر این که وی را کشته باشند یا با جیش العدل همکاری داشته باشد وجود ندارد .
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٢-١٣٩٣, ١۶:۴٣

   

پر مبحث ترین ها