سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وزیر اطلاعات: مردم باید بتوانند آزادانه حرفهای خود را مطرح کنند

هرکس چه شیعه و چه سنی پرچم اختلاف امت اسلامی را بلند کند به دشمن کمک و خدمت نموده و در زمین آنها بازی کرده است.
حجت الاسلام والمسلمین ˈسیدمحمود علویˈ روز چهارشنبه در جمع مردم ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان به عزم دولت تدبیر و امید برای تامین امنیت مردم اشاره و بیان کرد: مردم باید بتوانند آزادانه حرفهای خود را مطرح کنند.

به گزارش «تیک»، وی گفت: وزارت اطلاعات در خدمت مردم و نظام است و به دنبال کارهایی چون بالا بردن یا پایین آوردن جناحهای سیاسی نیست.
وزیر اطلاعات به نقش مهم امنیت در تامین آسایش و رفاه مردم اشاره و بیان کرد: نگاه دولت تدبیر و امید این است که مردم احساس امنیت و آرامش کنند و هرکس اگر صحبتی داشت بتواند آزادانه آن را بیان و طرح کند.

به نوشته ی ایرنا، وی افزود: اگر امنیت وجود نداشته باشد اقتصاد و فرهنگ امکان بالندگی و رشد را پیدا نمی کنند لذا باید با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری فرهنگ دینی خود را در جامعه تقویت و گسترش دهیم.
علوی با اشاره به نامگذاری ˈسال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادیˈ از سوی مقام معظم رهبری گفت: شکوفایی اقتصادی و بالندگی فرهنگ در سرزمینی امن و شاداب ممکن است.

وی در ادامه بر لزوم وحدت بین مسلمانان تاکید و بیان کرد: هر زمان که مسلمانان با یکدیگر وحدت و همدلی داشته داشته اند به موفقیت و پیروزی دست یافته اند و هر زمان که جدا از هم بوده اند با شکست روبه رو شده اند.

وزیر اطلاعات سیاستهای دشمنان اسلام را ˈتفرقه بیانداز و حکومت کنˈ توصیف کرد و آنها را در پی اختلاف افکنی میان مسلمانان دانست.
وی افزود: هرکس چه شیعه و چه سنی پرچم اختلاف امت اسلامی را بلند کند به دشمن کمک و خدمت نموده و در زمین آنها بازی کرده است.
علوی در ادامه از مردمان سیستان و بلوچستان از جمله ایرانشهر به عنوان مردمی مومن و ولایی یاد و بیان کرد: در این استان عطر ولایت استشمام می شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠١-١٣٩٣, ٢٠:۵٩

   

پر مبحث ترین ها