سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

انتقاد تابش از مواضع برخی نزدیکان رئیس جمهور

دولت، دولت همه مردم، جناح‌ها، گروه‌ها، رای‌داده‌ها و رای‌نداده‌هاست و همه تلاشش تحقق خواست‌ها و مطالبات تمامی اقشار و کم کردن فشار اقتصادی بر آنها و باز کردن فضای سیاسی و حل چالش‌های بین‌المللی است.
محمدرضا تابش به طرفداران دولت توصیه کرد از بیان مواضعی که ثمری به حال دولت ندارد و موجب سامان یافتن اقدامات ایذایی علیه دولت می‌شود، بپرهیزند و در عین حال از مخالفین دولت خواست ادب و انصاف را در بیان نظراتشان مراعات کنند تا شائبه جبران شکست انتخاباتی در اذهان تداعی نشود.
این نماینده اصلاح طلب مجلس در گفت‌و‌گو با ایسنا، در واکنش به مواضع اخیر یکی از نزدیکان رییس جمهور و واکنش مخالفین دولت به آن، اظهار کرد: طرفداران دولتی که با شعار اعتدال و تدبیر، اعتماد مردم را جلب کرده است باید حرکات و موضع گیری ها و اقدامات خویش را بر مدار عقلانیت قرار دهند و از بیان مواضعی که ثمری به حال دولت ندارد و تنها زمینه‌ای را فراهم می‌کند تا تندروهای مخالف دولت به انسجام بیشتری دست پیدا کنند و اقدامات ایضایی جدیدی علیه دولت سامان یابد، بپرهیزند.
وی افزود: دولت، دولت همه مردم، جناح‌ها، گروه‌ها، رای‌داده‌ها و رای‌نداده‌هاست و همه تلاشش تحقق خواست‌ها و مطالبات تمامی اقشار و کم کردن فشار اقتصادی بر آنها و باز کردن فضای سیاسی و حل چالش‌های بین‌المللی است.

نماینده مردم اردکان تصریح کرد: کمک به دولت خصوصا از جانب داعیه‌داران طرفداری دولت پرهیز از تنش و تشنج در عین حفظ مواضع و انجام خدمت خالصانه به مردم است، البته از مخالفین و منتقدین دولت نیز انتظار می‌رود ادب و انصاف را در بیان نظراتشان مراعات کنند و سعی در تخطئه و منکوب کردن دولت نداشته باشند تا شائبه جبران شکست انتخاباتی در اذهان تداعی نشود.
تابش در پایان یادآور شد: افکار عمومی داور خوبی است و مردم نیز با رصد کردن امور، فعالیت‌ها و کمک‌ها و احیانا کارشکنی‌ها به موقع تکلیفشان را در انتخاب خدمتگزارانی صادق و پاکدست که مصالح ملی را بر منافع فردی و جناحی ترجیح می‌دهند و مدافع حقوق آنها هستند، انجام خواهند داد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-١٠-١٣٩٢, ٢٠:٣٠

   

پر مبحث ترین ها