سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

داوری: احمدي نژاد فعاليت انتخاباتی نخواهد داشت

بروز شده : ٨-١٠-١٣٩٢, ٢٠:٣٨    نسخه چاپی    
آقاي احمدي نژاد هيچگونه فعاليت سياسي در عرصه عمومي ندارد چرا که با تجربه 8 ساله رياست جمهوري به اين نتيجه رسيده که بايد ساختارهاي علمي و فرهنگي کشور و همچنين حوزه منابع اسلامي جمهوري اسلامي مورد توجه قرار گيرد و تقويت شود.
احمدي نژاد نقشه راهي را براي خود در حوزه فعاليت هاي سياسي تعريف نکرده است.
عبدالرضا داوري فعال سياسي در گفتگو با خبرگزاري آريا در خصوص فعاليت احمدي نژاد براي انتخابات مجلس دهم، اظهار داشت: آقاي احمدي نژاد هيچگونه فعاليت سياسي در عرصه عمومي ندارد چرا که با تجربه 8 ساله رياست جمهوري به اين نتيجه رسيده که بايد ساختارهاي علمي و فرهنگي کشور و همچنين حوزه منابع اسلامي جمهوري اسلامي مورد توجه قرار گيرد و تقويت شود.
وي در ادامه گفت: آقاي احمدي نژاد نقشه راهي را براي خود در حوزه فعاليت هاي سياسي تعريف نکرده و اين در حالي است که نه شخص آقاي احمدي نژاد و نه همراهان فکري ايشان در برهه هاي زماني در قالب تشکل يا ارائه ليست انتخاباتي در عرصه هاي سياسي حضور نخواهند داشت.

اين فعال سياسي بيان داشت: آقاي احمدي نژاد با متمرکز شدن بر برنامه هاي علمي و فرهنگي و همچنين فعاليت هاي علمي که با تأسيس دانشگاه ايرانيان در مسير توسعه علمي و فرهنگي ايران است به طور حتم در انتخابات مجلس دهم حضور نخواهد داشت.
داوري خاطرنشان کرد: آقاي احمدي نژاد هيچگونه فعاليت سياسي در انتخابات مجلس دهم نداشته و لذا از هيچ شخص يا گروه خاصي در انتخابات مجلس دهم حمايت نخواهد کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-١٠-١٣٩٢, ٢٠:٣٨

   

پر مبحث ترین ها