سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مشاور رییس جمهور خبر داد:

سفر روحاني به قرقیزستان و نیویورک در دست بررسی است

در حال حاضر مهمترین مسئله برای آقای روحانی بحث شکل‌گیری دولت و شروع به کار وزارتخانه‌ها است، طبیعتا بعد از استقرار وزرا آنها در حوزه‌های کاری خود نیازهای جامعه را پوشش می‌دهند.
مشاور رییس جمهور با بیان این‌که سخنگوی دولت بعد از استقرار کابینه مشخص می‌شود، گفت که سفر رییس جمهور به قرقیزستان و نیویورک در حال بررسی است و هنوز نهایی نشده است.

محمدرضا صادق در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد تعیین سخنگوی دولت گفت: قاعدتا بعد از تعیین تکلیف رای اعتماد مجلس به وزرای پیشنهادی این موضوع مشخص می‌شود، به عبارت دیگر سخنگوی دولت بعد از تعیین تکلیف کابینه معرفی می‌شود.

وی در مورد زمان انتخاب معاونان رییس جمهور نیز تصریح کرد: آقای دکتر روحانی همچنان در حال تکمیل برنامه‌های دولت است و به مرور همکاران خود را انتخاب می‌کنند، البته ایشان هم اکنون نیز از زمان بندی جلوتر است.

به گفته صادق معاونین رییس جمهور ظرف روزهای آینده تعیین می‌شوند.

مشاور رییس جمهور همچنین در مورد سفر رییس جمهور به دو کشور قرقیزستان و نیویورک نیز اظهارداشت: برنامه این دو سفر در حال بررسی است و هنوز نهایی نشده است.

وی تاکید کرد: در حال حاضر مهمترین مسئله برای آقای روحانی بحث شکل‌گیری دولت و شروع به کار وزارتخانه‌ها است، طبیعتا بعد از استقرار وزرا آنها در حوزه‌های کاری خود نیازهای جامعه را پوشش می‌دهند.

صادق در پایان گفت که بعد از استقرار کابینه تصمیمات لازم نسبت به سفرهای خارجی و سایر برنامه‌ها گرفته می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠۵-١٣٩٢, ١۴:١٧

   

پر مبحث ترین ها