سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بادامچیان:برخورد هاشمی در قبال ردصلاحیتش قابل تقدیر است

مردم انقلاب کردند و این انقلاب مال خودشان است و اگر در عرصه انتخابات حضور پیدا نکنند، در واقع حقشان را به دیگران واگذار کرده‌اند. اگر تعداد بیشتری به پای صندوق‌های رای بیایند، در واقع رای بیشتری هم به جمهوری اسلامی داده شده است.
قائم مقام شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: حضور هرچه بیشتر مردم در انتخابات موجب می‌شود که رییس‌جمهور آینده از جایگاه محکم‌تری برخوردار شود.

اسدالله بادامچیان در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در روز 14 خرداد، اظهار کرد: فرمایشات مقام معظم رهبری همواره ارزشمند و راهگشا بوده است و در این فرمایشات نیز نکات با اهمیتی را مطرح کردند.

وی افزود: ایشان توصیه فرمودند که باید در کنار مشکلات، موفقیت‌ها هم دیده شود؛ ضمن اینکه رهبر انقلاب این نکته را نیز حائز اهمیت دانستند که نظام جمهوری اسلامی توانسته است با وجود دشمنی‌ها، تحریم‌ها، فشارها و کج‌سلیقگی‌های داخلی به مرتبه‌ای از اوج اقتدار و عظمت دست پیدا کند.

بادامچیان در ادامه اظهار کرد: شاهد هستیم که در این انتخابات کسانی که فتنه‌گر بودند هیچ موقعیتی پیدا نکردند. همچنین اصلاح‌طلبان و اصولگرایان افراطی نیز نتوانستند به جایگاهی دست پیدا کنند.

قائم مقام شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و حضور چندروزه هاشمی رفسنجانی در این عرصه گفت: برخی می‌خواستند از حضور آقای هاشمی در جهت بهره‌گیری‌های جناحی استفاده کنند اما این موضوع با درایت آقای هاشمی حل شد و ایشان هیچگونه اظهارنظر منفی دراین راستا نکردند بلکه دعوت کننده مردم به حضور گسترده در انتخابات نیز بودند. از سوی دیگر اگرچه دوستان آقای رییس‌جمهور در بحث رد صلاحیت آقای مشایی اعتراض کردند، اما برخورد خشنی نداشتند.

وی ادامه داد: این موضوع مهمی بود که اطرافیان جناب آقای هاشمی با متانت و زرنگی اظهارنظری نکردند و بهانه به دست کسی ندارند که این کارشان قابل تقدیر و تشکر است.

بادامچیان با بیان اینکه "در حال حاضر در صحنه انتخابات سلیقه‌های مختلفی حضور دارد"، گفت:‌ تمام سلیقه‌های مطرح در نظام در این هشت نفر کاندیدا مشاهده می‌شود.

وی همچنین با اشاره به مناظره‌های تبلیغاتی کاندیدا‌ها در تلویزیون اظهار کرد: معلوم است که کاندیدا‌ها اهل برخورد و بداخلاقی نیستند و از سویی دیگر صدا و سیما نیز تجربه گذشته خود را به کار برد و صحنه‌آرایی بسیار خوبی داشت.

این عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر ضرورت وظایف کاندیدا‌ها، مسئولان و مردم در تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات گفت: مردم انقلاب کردند و این انقلاب مال خودشان است و اگر در عرصه انتخابات حضور پیدا نکنند، در واقع حقشان را به دیگران واگذار کرده‌اند. اگر تعداد بیشتری به پای صندوق‌های رای بیایند، در واقع رای بیشتری هم به جمهوری اسلامی داده شده است.

وی در پایان با بیان اینکه "حضور هرچه بیشتر مردم در انتخابات موجب می‌شود که رییس‌جمهور از جایگاه محکم‌تری برخوردار شود"، اظهار کرد:‌ حضور گسترده مردم اثری منطقه‌ای و جهانی نیز خواهد داشت و موجب بازدارندگی دشمنان از توطئه‌هایشان می‌شود و کشورهای منطقه را امیدوار خواهد کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠٣-١٣٩٢, ٠۵:۴٨

   

پر مبحث ترین ها