سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نشست مشترک اصولگرایان به زودی برگزار می شود

وی در پاسخ به این سوال که چه کسانی بانی ائتلاف و برگزاری نشست مشترک بین اصولگرایان هستند گفت: خود اصولگرایان تصمیم گرفتند که کنار هم بنشینند.
عضو جبهه پایداری از نشست مشترک اصولگرایان برای رسیدن به وحدت خبر داد.

مسعود میرکاظمی عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی مهر از نشست مشترک همه اصولگرایان برای رسیدن به وحدت در آینده ای نزدیک خبر داد.

وی اظهار داشت: اصولگرایان از تعدد کاندیداها نباید نگرانی داشته باشند چرا که هر چه جلوتر می رویم ائتلاف ها و هماهنگی های بیشتری بین اصولگرایان شکل می گیرد.

میرکاظمی در پاسخ به این سوال که آیا اصولگرایان قرار است به گزینه واحدی برسند گفت: آنها با هم نشست برقرار می کنند و حتما رسیدن به گزینه واحد نیز در برنامه های آنها وجود دارد.

وی در پاسخ به این سوال که چه کسانی بانی ائتلاف و برگزاری نشست مشترک بین اصولگرایان هستند گفت: خود اصولگرایان تصمیم گرفتند که کنار هم بنشینند.

میرکاظمی در پاسخ به این سوال که آیا با جبهه پایداری نیز مذاکراتی انجام گرفته است گفت: وقتی می گوییم همه اصولگرایان جبهه پایداری نیز حساب می شود و در آینده نزدیک مطمئن هستم ائتلاف خوبی بین اصولگرایان شکل خواهد گرفت.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه اظهارات ضد و نقیضی مبنی بر عدم وحدت شنیده می شد گفت: باید فرصت دهیم چرا که هنوز شورای نگهبان کاندیداهای نهایی را معرفی نکردند.

میرکاظمی اظهار داشت: این منطقی است که اصولگرایان به یک وحدت رویه خوبی برسند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠٢-١٣٩٢, ١٣:۵٧

   

پر مبحث ترین ها