سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

(تصاویر) سوء استفاده مشایی از آقای بازیگر

عزت الله انتظامی آقای بازیگر سینمای ایران که دیروز همراه با رئیس جمهور و مشایی به وزارت کشور رفته بود ضمن توضیح درباره علت حضورش در وزارت کشور گفت: مدت‌ها پیگیر وضعیت راه‌اندازی «بنیاد فرهنگی عزت‌الله انتظامی» بودم که با وجود دستور رییس‌جمهور باید تأییدیه به امضای چهار وزیر می‌رسید که متأسفانه اجرایی نشده است و وزارت ارشاد هم اقدامی نمی‌کند.
پس از آنکه رسانه ها روز گذشته از همراهی عزت الله انتظامی با مشایی و رئیس جمهور در لحظه ثبت نام خبر دادند عزت‌الله انتظامی گفت به منظور پیگیری وضعیت بنیاد فرهنگی‌اش با مشایی قرار ملاقات داشته و پس از آن همراه وی و رئیس جمهور به سمت وزارت کشور رفته است.

به گزارش ایسنا، عزت الله انتظامی آقای بازیگر سینمای ایران که دیروز همراه با رئیس جمهور و مشایی به وزارت کشور رفته بود ضمن توضیح درباره علت حضورش در وزارت کشور گفت: مدت‌ها پیگیر وضعیت راه‌اندازی «بنیاد فرهنگی عزت‌الله انتظامی» بودم که با وجود دستور رییس‌جمهور باید تأییدیه به امضای چهار وزیر می‌رسید که متأسفانه اجرایی نشده است و وزارت ارشاد هم اقدامی نمی‌کند.

او ادامه داد: برای پیگیری موضوع امروز (شنبه، ۲۱ اردیبهشت‌ماه) قراری با اسفندیار رحیم‌مشایی داشتم که بعد به اتفاق هم به وزارت کشور رفتیم.

اواخر بهمن‌ماه سال پیش، درپی درخواست انتظامی‌، دفتر ریاست جمهوری با ارسال نامه‌ای خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزیر کشور از آن‌ها خواست برای صدور مجوز «بنیاد فرهنگی عزت‌الله انتظامی» اقدام فوری انجام شود.

(تصاویر) سوء استفاده مشایی از آقای بازیگر


(تصاویر) سوء استفاده مشایی از آقای بازیگر


(تصاویر) سوء استفاده مشایی از آقای بازیگر
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٢-١٣٩٢, ١٢:۵١

   

پر مبحث ترین ها