سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

احمدي نژاد:حضور ایران در دریاها برای تقویت صلح و دوستی است

مقابله با افراط گرایی های کسانیکه می خواهند امنیت دریای خزر را مختل کنند مانند تروریست و قاچاق و تقویت همکاری و همدلی ملت های دریای خزر در راستای حفظ صلح و دوستی از جمله اهداف ایجاد این ناوشکن است.
رئیس جمهور در مراسم به آب انداختن ناو شکن جماران 2 گفت: حضور ایران در دریاها برای تقویت صلح و دوستی است.

به گزارش مهر، محمود احمدی نژاد در مراسم به آب انداختن ناوشکن جماران 2 اظهار داشت: همانگونه که طراحی، ساخت و نصب تجهیزات ناوشکن جماران 2 از سوی متخصصان کشور صورت گرفته است امیدوار هستیم تا در کشتی های بعدی موتورها هم ساخت ایران باشند.

وي تأکید کرد: مهمتر از ساختن تجهیزات پیشرفته داشتن روحیه ایمان و خودباوری است که اگر کسی به خودباوری دست یابد می تواند هر نیازی را تامین کند و اگر ایمان، دانش و خودباوری با هم همراه باشند محدودیت معنا ندارد. تاسیسات هسته ای ایران نیز با بمباران از بین نمی رود، برای اینکه دانش هسته ای در اندیشه متخصصان ایرانی قرار دارد . دانش، همت، ایمان و خودباوری در اندیشه و قلب متخصصان و دلسوزان این سرزمین موج می زند و این رمز ماندگاری و پیروزی است. حضور نیروی دریایی ایران در دریای خزر با هدف تقویت صلح، دوستی، برادری و برپایی امنیت برای همه ملت های حاشیه دریای خزر است.

رئيس جمهور یادآور شد: مقابله با افراط گرایی های کسانیکه می خواهند امنیت دریای خزر را مختل کنند مانند تروریست و قاچاق و تقویت همکاری و همدلی ملت های دریای خزر در راستای حفظ صلح و دوستی از جمله اهداف ایجاد این ناوشکن است.

احمدی نژاد گفت: همه ملت های حاشیه دریای خزر از پیشرفت های ایران خرسند هستند و آن را گامی در جهت امنیت خود می دانند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-١٢-١٣٩١, ١۴:١۴

   

پر مبحث ترین ها