سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین:

اصولگرایان جریان انحرافی را طرد کرده‌اند

اصولگرایان به موقع موضع گیری کردند و با وجود اینکه این موضوع به روابط میان دولت و اصولگرایان لطمه زد اما بر موضع خود پافشاری کردند و این جریان را طرد نمودند.
عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین درباره درخواست اعلام برائت اصولگرایان از جریان انحرافی در مقابل درخواست اعلام برائت اصلاح طلبان از جریان فتنه، گفت: اصولگرایان به موقع جریان انحرافی را طرد کردند و با وجود اینکه این موضوع به روابط میان دولت و اصولگرایان لطمه زد بر این موضوع پافشاری داشتند.

حمید رضا فولادگر، در گفتگو با مهر، در ارتباط با سخنان محمدرضا عارف، معاون اول دولت اصلاحات مبنی بر درخواست اعلام برائت اصولگرایان از جریان انحرافی در مقابل درخواست اعلام برائت اصلاح طلبان از جریان فتنه گفت: به نظر می رسد که بیان کردن این مساله به این نحو درست نباشد و قیاسی که به کار برده اند، قیاس غلطی باشد.

وی ادامه داد: جریان انحرافی هم از آن ابتدا انحرافی متولد شده بود و چیزی نبود که از ریشه جریان اصولگرایی بیرون آمده باشد، اما جریان فتنه را افراد شاخص اصلاح طلب هدایت می کردند.

نماینده اصفهان در مجلس با بیان این که ما دیگر فتنه گران را جزو جریان اصلی اصلاح طلبی نمی دانیم، گفت: ما خودمان تمایل داریم که فتنه گران از اصلاح طلبان جدا باشند و فتنه گران را افراد ساختار شکن می دانیم.

فولادگر با بیان اینکه اصولگرایان در مراحل مختلف به موقع در مقابل جریان انحرافی موضع گیری کردند، اظهار داشت: اصولگرایان به موقع موضع گیری کردند و با وجود اینکه این موضوع به روابط میان دولت و اصولگرایان لطمه زد اما بر موضع خود پافشاری کردند و این جریان را طرد نمودند.

عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین افزود: ما اعتقادمان بر این است که رفتار آقای عارف نشان داده که خود وی سعی می کند خود را از این جریانات جدا کند و در بسیاری از موارد رعایت مسائل مملکتی را داشته باشد اما باید در گفتار نیز طوری مسائل را مطرح کنند که از وی انتظار می رود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠٩-١٣٩١, ١٩:٠٨

   

پر مبحث ترین ها