سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اکثر منتخبان مجلس از جبهه متحد هستند

اصولگرایان بعد از ورود به مجلس باید مرزبندی ها را فراموش کنند زیرا در شرایط کنونی وحدت اصولگرایان اصلی اساسی است.
مهر: رئیس ستاد انتخاباتی جبهه متحد اصولگرایان با بیان اینکه اکثریت منتخبان مجلس نهم نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان هستند، تشکیل دو فراکسیون پایداری و متحد در مجلس نهم را عامل شکاف و اشتباه فاحش خواند.

علیرضا زاکانی اظهار داشت: اکثریت منتخبان مجلس نهم شورای اسلامی در مرحله اول و دوم انتخابات از نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان هستند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اصولگرایان باید رقابت های انتخاباتی را از این لحظه کنار بگذارند، افزود: اصولگرایان در مجلس نهم باید به صورت منسجم و توانمند در فراکسیون اصولگرایان برای قانون گذاری و نظارت قوی در راستای خدمت به مردم تلاش کنند.

وی تصریح کرد: اصولگرایان بعد از ورود به مجلس باید مرزبندی ها را فراموش کنند زیرا در شرایط کنونی وحدت اصولگرایان اصلی اساسی است.

زاکانی بابیان اینکه اکثریت نمایندگان مجلس نهم اصولگرا هستند، تصریح کرد: در مقطع کنونی هر کاری به جز تقویت فراکسیون اصولگرایان اشتباه است.

عضو شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان با تاکید بر اینکه تشکیل دو فراکسیون متحد و پایداری در مجلس نهم اشتباهی بزرگ است، افزود: اصولگرایان نباید تن به شکاف داده و خود را اسیر اسامی کنند این کار مجلس نهم را مجلسی سیاسی و پر تنش خواهد کرد.

وی ادامه داد: برای دوری ازهرگونه تنش و سیاسی کاری و پرداختن به متن جامعه در حوزه های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی مجلس نهم نیازمند تشکیل فراکسیون قوی اصولگرایان است.

رئیس ستاد انتخابات جبهه متحد اصولگرایان در خصوص ادامه فعالیت این جبهه گفت: سامانه جبهه متحد برای انتخابات مجلس شورای اسلامی تشکیل شده است و تا الان سازکار دیگری برای آن طراحی نکرده ایم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠٢-١٣٩١, ١٣:۴٧

   

پر مبحث ترین ها