سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله مهدوی کنی:احتمال تفاهم با جبهه پایداری بعید است

ما مشترکات بسیاری داریم اما احتمال تعامل بعید به نظر می‌رسد هر چند من همیشه دعوت به وحدت کردم ولی اینکه جبهه متحد اصولگرایان با جبهه پایداری به تعامل برسد، بعید است هر چند من دوست دارم وحدت میان این دو جبهه باشد.

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: احتمال تعامل با جبهه پایداری و جبهه متحد اصولگرایان بعید است، ما مشترکات داریم اما بعید می‌دانم به تعامل برسیم.

 به گزارش شفاف؛ آیت الله محمدرضا مهدوی کنی عصر دوشنبه در حاشیه همایش بین المللی تجلیل از طلایه داران حجاب و عفاف در پاسخ به پرسشی در خصوص قرار نگرفتن برخی چهره‌های مطرح در لیست جبهه متحد اصولگرایان گفت: بنده در انتخاب اعضا به صورت جزئی دخالت ندارم اما توصیه می‌کنم همه خوبان در لیست قرار بگیرند.

آیت الله مهدوی کنی در پاسخ به این پرسش که لیست‌های متعدد اصولگرایان سبب کاهش رأی به اصولگرایان نمی‌شود، گفت: اگر کار به تخریب نرسد و رقابت سالم باشد هیچگونه اشکالی ندارد.

وی در خصوص احتمال تعامل با جبهه پایداری گفت: ما مشترکات بسیاری داریم اما احتمال تعامل بعید به نظر می‌رسد هر چند من همیشه دعوت به وحدت کردم ولی اینکه جبهه متحد اصولگرایان با جبهه پایداری به تعامل برسد، بعید است هر چند من دوست دارم وحدت میان این دو جبهه باشد.

وی در مورد افراد مشترک این دو لیست گفت: هنوز لیست جبهه متحد اصولگرایان نهایی نشده و افراد مشترک مشخص نیست.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر احتمال حضور نبویان و انصاریان در میان سه نفر باقیمانده در جبهه متحد اصولگرایان گفت: احتمال دارد این دو نفر در میان لیست جبهه متحد قرار بگیرند اما هنوز لیست نهایی نشده است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-١١-١٣٩٠, ١١:٠٣

   

پر مبحث ترین ها