سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ملاک، حال فعلی احمدی‌نژاد است

بروز شده : ١-١١-١٣٩٠, ٠٢:١١    نسخه چاپی    
کوثری خاطرنشان کرد: منظور از اشکال در دولت دهم به وزرا بر نمی‌گردد، بلکه شخص آقای احمدی‌نژاد و دفتر ایشان مخاطب این اشکالات است و مجلس هم برای پاسخگویی دولت به برخی از این اشکالات، روال قانونی را طی می‌کند... دولت نهم و دهم تفاوت‌های زیادی دارد و این به خاطر اقدامات و نظرات شخص آقای احمدی‌نژاد است و ما این مساله را خدمت ایشان هم گفتیم و شرح دادیم که چه اشکالاتی در گفته‌ها و عملکرد دولت دهم است.

اعتدال: محمد اسماعیل کوثری، نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به سخنرانی رییس جمهور در مراسم تودیع و معارفه رییس سازمان میراث فرهنگی و حمایت مجدد وی از مشایی گفت: طرفداری آقای احمدی‌نژاد از مشایی از اعتقادی که وی به مشایی دارد منشا می‌گیرد‎، احمدی‌نژاد او را انسان بالایی برای خود می‌داند، که ما این مساله را قبول نداریم و واقعیت این طور نیست.

نماینده مردم تهران ادامه داد: انسان تغییر پذیر است و مطلق نیست باید ‏وضع حال افراد را دید ‏، حضرت امام (ره) هم تاکید بر وضع حال افراد داشتند و الان باید وضع حال احمدی‌نژاد را سنجید.

عضو فراکسیون اصولگریان مجلس تصریح کرد: اصولگریان سال ۸۴ تا ۸۸ از دولت نهم طرفداری ویژه‌ای کردند، اما بعد از آن مشخص شد دیگر طرفداری نشود.

کوثری خاطرنشان کرد: موضع من این است: دولت نهم و دهم تفاوت‌های زیادی دارد و این به خاطر اقدامات و نظرات شخص آقای احمدی‌نژاد است و ما این مساله را خدمت ایشان هم گفتیم و شرح دادیم که چه اشکالاتی در گفته‌ها و عملکرد دولت دهم است.

وی افزود: منظور از اشکال در دولت دهم به وزرا بر نمی‌گردد، بلکه شخص آقای احمدی‌نژاد و دفتر ایشان مخاطب این اشکالات است و مجلس هم برای پاسخگویی دولت به برخی از این اشکالات، روال قانونی را طی می‌کند.

وی در خاتمه گفت: بنده از روند کاری و اظهار نظرات آقای احمدی‌نژاد راضی نیستم.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-١١-١٣٩٠, ٠٢:١١

   

پر مبحث ترین ها