سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ویژه ماه مبارک رمضان/

نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در قم برپا شد

بروز شده : ٨-٠۵-١٣٩٠, ١٩:۴١    نسخه چاپی    
نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ویژه ماه مبارک رمضان در قم از هفت تا 15 مرداد‌ماه به مدت 9 روز در محل نمایشگاه دائمی استان قم دایر است.
 نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ویژه ماه مبارک رمضان با عنوان طرح ضیافت در قم برپا شد.

رئیس سازمان بازرگانی استان قم عصر جمعه در حاشیه افتتاحیه این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ویژه ماه مبارک رمضان در قم از هفت تا 15 مرداد‌ماه به مدت 9 روز در محل نمایشگاه دائمی استان قم دایر است.

یونس عالی‌پور با اشاره به اینکه فضای کلی این نمایشگاه یک هزار و 200 متر است اظهار داشت: نمایشگاه عرضه مستقیم کالا دارای70 غرفه است که 65 غرفه در درون نمایشگاه و پنج غرفه دیگر نیز در محوطه حیاط نمایشگاه در خدمت مراجعه کنندگان است.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ویژه ماه مبارک رمضان همزمان با در سراسر کشور در حال برپایی است، ابراز داشت: هدف از این نمایشگاه‌ها تنظیم بازار در ایام ماه مبارک رمضان و همچنین جلوگیری از افزایش قیمت اقلام مصرفی مردم در بازار است.

رئیس سازمان بازرگانی استان قم گفت: تمام اجناس نمایشگاه توسط کارشناسان سازمان بازرگانی قیمت گذاری می‌شوند که معمولاً اقلام این نمایشگاه زیر قیمت بازار و همچنین تا 15 درصد تخفیف عرضه می‌شود.

وی افزود: خرما، برنج، روغن، مواد غذایی، خشکبار و مواد پروتیئنی از جمله محصولات و اقلام ارائه شده در این نمایشگاه است.

عالی‌پور اظهار داشت: ساعت کاری نمایشگاه از ساعت 17 الی 23 به مدت 9 روز است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠۵-١٣٩٠, ١٩:۴١

   

پر مبحث ترین ها