سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در ایام ماه رمضان؛

3000 نفر در حرم حضرت معصومه (س) جزء خوانی قرآن می کنند

بروز شده : ۶-٠۵-١٣٩٠, ٠٠:۵٨    نسخه چاپی    
مراسم ترتیل روزانه یک جزء از قرآن کریم طبق روال سالهای گذشته بعد از اقامه نماز ظهر و عصر در ساعت ۲ و ۴۵ در شبستان امام خمینی (ره) حرم حضرت معصومه (س) برگزار می‌شود.
 مراسم جزء خوانی قرآن کریم در ایام ماه مبارک رمضان با شرکت بیش از ۳ هزار نفر در حرم مطهر حضرت معصومه برگزار می‌شود.

مدیر حرم حضرت معصومه (س) در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: مراسم ترتیل روزانه یک جزء از قرآن کریم طبق روال سالهای گذشته بعد از اقامه نماز ظهر و عصر در ساعت ۲ و ۴۵ در شبستان امام خمینی (ره) حرم حضرت معصومه (س) برگزار می‌شود.

حجت الاسلام محمد نظری ادامه داد: مراسم جزء خوانی از شبکه ۳ سیما و شبکه قم و برخی دیگر از شبکه‌هایی که درخواست داشته باشند به صورت زنده پخش خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به تمهیدات صورت گرفته برای برگزاری هر چه بهتر این مراسم ابراز داشت: ۳ هزار جلد قرآن کریم و ۳ هزار رحل برای برگزاری این مراسم تهیه شده است.

مدیر حرم حضرت معصومه (س) با اشاره به اینکه شبستان امام خمینی برای شرکت ۳ هزار نفر در این برنامه ظرفیت دارد گفت: با توجه به تجربیات سالهای گذشته پیش بینی می‌شود بیش از ۳ هزار نفر همه روزه در مراسم ترتیل خوانی یک جزء از قرآن کریم در حرم حضرت معصومه (س) شرکت کنند.

وی با اشاره به انتخاب قاریان این مراسم گفت: قاریان توسط واحد قرآن کریم حرم حضرت معصومه (س) شناسایی شده‌اند که بیشتر آنها قاریان ایرانی و از شهر قم و تهران هستند که در طول روزهای ماه مبارک رمضان ترتیل خوانی قرآن کریم را بر عهده خواهند داشت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠۵-١٣٩٠, ٠٠:۵٨

   

پر مبحث ترین ها