سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

طی هفته گذشته/

220نفر در حوادث رانندگی قم مجروح شدند

بروز شده : ٢-٠۵-١٣٩٠, ٢٠:۴۵    نسخه چاپی    
از این تعداد ماموریت انجام شده 338 حادثه مربوط به تصادفات شهری است و 72 مورد دیگر نیز اختصاص به حوادث جاده‎ای استان دارد.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم با اشاره به ثبت بیش از 10 هزار تماس تلفنی در اورژانس 115 قم گفت: در حوادث رانندگی هفته گذشته بیش از 220 نفر در قم مجروح شدند.

دکتر محمدجواد باقری با اشاره به آمار فعالیت‌های اورژانس قم در یک هفته گذشته گفت: از شنبه 25 تیرماه تا هشت صبح شنبه 1 مرداد، 10 هزار و 81 مورد تماس در اورژانس 115 قم ثبت شده است.

وی با بیان اینکه مأموران اورژانس 115 قم در این مدت با انجام 1008 ماموریت شهری و جاده‎ای به حادثه دیدگان تصادفات رانندگی امداد رسانی کرده‎اند افزود: از این تعداد ماموریت انجام شده 338 حادثه مربوط به تصادفات شهری است و 72 مورد دیگر نیز اختصاص به حوادث جاده‎ای استان دارد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم تعداد کل مجروحان انتقالی به بیمارستان‌های استان را در حوادث شهری و جاده‌ای 222 مورد عنوان کرد و گفت: متأسفانه در این حوادث 1 نفر جان خود را از دست داد.

باقری برخورد یک دستگاه موتورسیکلت و پراید در جاده کهک را از جمله حوادث هفته گذشته اعلام کرد و افزود: در این حادثه که ساعت 19 روز پنج شنبه 30 تیر اتفاق افتاد، 1 تن مجروح و یک نفر دیگر نیز جان خود را از دست داد.

وی حادثه دیگر را مربوط به واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در جاده قدیم اصفهان بعد از قلعه چم دانست و گفت: در این حادثه که ساعت 15:57 دو شنبه 27 تیر به وقوع پیوست، 5 نفر مجروح شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان واژگونی  پژو در کیلومتر 25  اتوبان قم - تهران را یکی دیگر از حوادث هفته گذشته اعلام کرد و گفت: در این حادثه که ساعت 1 و 9 دقیقه پنجشنبه 30 تیر به وقوع پیوست 6 نفر مجروح شدند.

دکتر باقری با اشاره به یک مورد حادثه سقوط از ارتفاع 15 متری در شهر پردیسان افزود: متاسفانه در این حادثه که ساعت 11 و 32 دقیقه روز پنجشنبه 30 تیر رخ داد یک نفر جان خود را از دست داد.

وی واژگونی یک دستگاه پراید در کیلومتر 5 جاده اراک - سلفچگان را یکی دیگر از حوادث مهم هفته گذشته برشمرد و اظهار داشت: در این حادثه نیز که ساعت 11 و 59 دقیقه روز پنجشنبه 30 تیر به وقوع پیوست 5 نفر مجروح شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان تصریح کرد: مجروحان هریک از حوادث شهری و جاده ای پس از مداوای اولیه در محل با آمبولانس مورد نیاز به مراکز آموزشی و درمانی سطح شهر منتقل شدند.

باقری با اشاره به حساسیت ماموریت های اورژانس 115 در امداد رسانی به بیماران و حادثه دیدگان، از شهروندان خواست از هرگونه تماس غیرضروری با شماره تماس 115 به شدت اجتناب کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠۵-١٣٩٠, ٢٠:۴۵

   

پر مبحث ترین ها