سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استاندار قم:

اهمال و سستی در اجرای پروژه حرم به جمکران پذیرفتنی نیست

طرح کارشناسی احداث مسیر و بدنه بلوار پیامبراعظم(ص) باید هرچه سریعتر آماده شده و به تصویب نهایی شورا برسد و پس از آن در خصوص جذب سرمایه‌گذاران بهترین روش با توجه به شرایط و مقتضیات انتخاب شود.
استاندار قم با تأکید بر اینکه هیچگونه اهمال، بی‌توجهی و سستی در اجرای پروژه حرم به جمکران پذیرفتنی نیست خواستار تسریع در اجرای این پروژه شد.
 حجت‌الاسلام و المسلمین محمدحسین موسی‌پور در جلسه سازمان توسعه و عمران در سخنانی اظهار داشت: مسئولان و دست‌اندرکاران پروژه حرم - جمکران باید اجرای این طرح را با جدیت پیگیری نموده و موانع و مشکلات پیرامون را با تلاش مضاعف برطرف کنند.

وی با بیان اینکه هیچ‌گونه اهمال و بی‌توجهی در اجرای این پروژه پذیرفتنی نیست، افزود: اندک تملک باقی‌مانده در مسیر اصلی بلوار پیامبراعظم(ص) باید هرچه سریعتر انجام شده و عملیات جدول‌گذاری آن به زودی آغاز شود.

استاندار قم همچنین تصریح کرد: طرح کارشناسی احداث مسیر و بدنه بلوار پیامبراعظم(ص) باید هرچه سریعتر آماده شده و به تصویب نهایی شورا برسد و پس از آن در خصوص جذب سرمایه‌گذاران بهترین روش با توجه به شرایط و مقتضیات انتخاب شود.

وی افزود: یک شرکت سرمایه‌گذار توانمند می‌تواند به عنوان مدیر پروژه انتخاب شده و دیگر سرمایه‌گذاران را با هماهنگی شورا جذب کرده و اجرای این طرح را با سرعت و جدیت پیگیری نماید.

حجت‌الاسلام موسی‌پور اجرای عملیات پل‌ها و تقاطع‌ها در پروژه حرم - جمکران را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: احداث پل‌ها و تقاطع‌های در مسیر به ویژه پل سه سطح نهم دی باید با تأمین اعتبارات لازم در اولویت اجرا قرار بگیرد.

وی در پایان بر اجرای پروژه‌های عمرانی بر اساس برنامه زمان‌بندی و با رعایت همه جوانب کیفی تأکید کرد.
 
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣١-٠۴-١٣٩٠, ٠۴:٣٣

   

پر مبحث ترین ها