سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

چرخ گوشت دست کودک ۹ ساله را بلعید

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان قم از گیر کردن دست کودک ۹ ساله در چرخ گوشت خبر داد.

19دی انلاین - محمدرضا حسنی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه چرخ گوشت حادثه‌ساز شد، بیان کرد: بی احتیاطی و عدم مراقبت مادر از کودک ۹ ساله هنگام استفاده از چرخ گوشت موجب شد متأسفانه دست چپ کودک داخل چرخ گوشت برود.

وی گفت: نوع حادثه به گونه‌ای بود که کودک با همان شرایط همراه با اقدامات اولیه درمانی به مرکز درمانی نکویی منتقل شد و سپس با حضور نیروی آتش نشانی دست کودک خارج و جهت اقدامات تکمیلی درمانی تحویل اورژانس نکویی شد.

وی با اشاره به دیگر حوادث ۲۴ ساعت گذشته در قم، عنوان کرد: برخورد تریلی با وانت پیکان در محور نیزار ۶ مجروح برجای گذاشت که علاوه بر ۲ کودک ۲ مادر باردار نیز در میان مجروحان وجود داشت که جهت تسریع در امر خدمات درمانی به مجروحان به ویژه مادران باردار علاوه بر ۲ آمبولانس اورژانس، ‌ بالگرد نیز به محر اعزام و مجروحان را به مرکز درمانی شهید بهشتی منتقل کرد.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان قم اظهار کرد: تاکنون بالگرد اورژانس ۲۲۳ سورتی پرواز انجام داده و مجموعا ۵۱۲ مجروح و بیمار را منتقل کرده است که ۴۷۶ نفر را مجروحان حوادث ترافیکی تشکیل می‌دهد و ۳۶ نفر بیماران بدحال داخلی، قلبی، مسمومیت و غرق شدگی و مادران باردار و غیره بوده است.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٢-١٣٩۵, ١٣:٠۵

   

پر مبحث ترین ها