سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مسئول امور مساجد سازمان تبلیغات اسلامی استان قم خبر داد:

استقبال مردم قم از برپایی نماز جماعت در فضای روباز و پارکها

اقبال مردم قم به استفاده از فضای سرسبز و بوستان‌ها و پارک‌ها زیاد است ولی نمازخانه این مکان‌ها فضای مناسبی برای اقامه نماز جماعت نیست، بنابراین زمینه اجرایی شدن این طرح فراهم شده است.
مسئول امور مساجد سازمان تبلیغات اسلامی استان قم از استقبال شهروندان قمی برای شرکت در نماز جماعت فضاهای روباز و پارک‌ها خبر داد.

 حجت‌الاسلام سید ابوالقاسم حسینی شامگاه شنبه در حاشیه بازدید از پارک‌های محل برگزاری نماز جماعت در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: برپایی نماز جماعت در پارک‌ها و بوستان‌های سطح قم برای نخستین بار در کشور به ابتکار سازمان تبلیغات اسلامی قم انجام می‌شود.

وی به ضرورت اجرای این طرح فرهنگی اشاره کرد و یادآور شد: اقبال مردم قم به استفاده از فضای سرسبز و بوستان‌ها و پارک‌ها زیاد است ولی نمازخانه این مکان‌ها فضای مناسبی برای اقامه نماز جماعت نیست، بنابراین زمینه اجرایی شدن این طرح فراهم شده است.

حجت‌الاسلام حسینی گفت: خوشبختانه این طرح با استقبال شهروندان و زائران مواجه شده و بسیاری از زائران خواستار اجرایی شدن این طرح در شهرهای محل سکونتشان شدند.

وی ادامه داد: در حال حاضر این طرح در حال حاضر در بوستان‌های علوی، هاشمی، مهدی(عج)، شهید بنیادی، نرگس، نبوت و شهریاری برپا می‌شود و امیدواریم زمینه اجرای این برنامه عبادی در سایر بوستان‌ها و پارک‌های قم فراهم شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠۴-١٣٩٠, ٢٠:٢٩

   

پر مبحث ترین ها