سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون بهره‌برداري سازمان اتوبوسراني استان قم خبر داد:

سرویس دهی ۳۵۰ دستگاه اتوبوس واحد ویژه ایام نیمه شعبان در قم

اتوبوسراني در سه نقطه در اطراف مسجد و پار‌كسوارها سرويس ارائه كرده و در بستر رودخانه نيز در ايام نيمه شعبان نسبت به ارائه خدمات و جابه‌جايي مسافران از پارك‌سوارها به سمت حرم حضرت معصومه و بالعكس اقدام مي‌كند.
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی قم از آمادگی ۳۵۰ دستگاه اتوبوس واحد جهت جابه جایی مسافران در ایام نیمه شعبان در قم خبر داد.

داوود اسفیجانیان در گفتگو با خبرنگار مهر با تبریک ایام شعبانیه گفت: سازمان اتوبوسرانی قم با به کار گیری ۳۵۰ دستگاه اتوبوس شامل ۲۱۵ دستگاه از بخش خصوصی، ۸۵ دستگاه از بخش دولتی و ۵۰ دستگاه آماده فعالیت که از مدرن‌ترین و مجهز‌ترین خودروهای سازمان هستند آماده ارائه خدمات به مشتاقان ظهور حضرت حجت (عج) و زائرین حضرت معصومه (س) می‌باشند.
 
 وی گفت: سازمان اتوبوسرانی قم بر اساس وظیفه با لغو مرخصی‌ها و ماموریتهای صادره، کلیه کارکنان و شرکت‌های تحت نظارت خود را به حالت آماده باش درآورده است.
 
 اسفیجانیان افزود: این سازمان تمامی تلاش خود را به کار می‌گیرد تا بتواند در برپایی باشکوه‌تر این مراسم مسئولین امر را یاری نموده و آرامش و راحتی هر چه بیشتر را برای زائرین فراهم کند.
 
 وی از فعالیت۲ دستگاه اتوبوس تعمیرگاه سیار در سطح شهر و اطراف مسجد مقدس جمکران خبر داد و گفت: همچنین مقرر شده است تا ۲ دستگاه تانکر سوخت رسان نیز در این ایام جهت سوختگیری  خودرو‌ها در سطح شهر مستقر شوند.
 
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی قم در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: در این ایام علاوه بر جابه جایی زائرین و مشتاقان صاحب الزمان (عج) از مکانهای مشخص شده به سمت مسجد مقدس جمکران جمعاً به استعداد ۲۳۷ دستگاه شامل: میدان مطهری (ابتدای بلوار امام موسی‌ صدر) به جمکران ۹۰ دستگاه، خیابان شبستان به جمکران ۴۵ دستگاه و پارکسوارهای اطراف مسجد مقدس جمکران شامل پارکسوار امامزاده جعفر غریب به جمکران ۱۰ دستگاه، پارکسوار خضر نبی (ع) به جمکران ۱۸ دستگاه و پارکسوار انسجام به جمکران ۲۴ دستگاه و در سطح شهر و پارکسوارهای منتهی به حرم مطهر حضرت معصومه (س) (پارکسوار شمالی و جنوبی به طرف حرم مطهر) جمعاً به ۵۰ دستگاه در نظر گرفته شده تا زائرین عزیزی که قصد تشرف به حرم مطهر بانوی کرامت را دارند بتوانند با آسودگی خیال از این خودرو‌ها استفاده کنند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠۴-١٣٩٠, ١٩:۵٢

   

پر مبحث ترین ها