سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

طی هفته گذشته/

180 نفر در حوادث رانندگی قم مجروح شدند

از این تعداد ماموریت انجام شده 301 حادثه مربوط به تصادفات شهری است و 60 مورد دیگر نیز اختصاص به حوادث جاده‎ای استان دارد.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم گفت: طی هفته گذشته بیش از 180 نفر در حوادث رانندگی در قم مجروح شدند.
دکتر محمدجواد باقری با اشاره به آمار فعالیت‌های اورژانس قم در یک هفته گذشته گفت: از شنبه 11 تا هشت صبح شنبه 18 تیرماه، 8 هزار و 964 مورد تماس در اورژانس 115 قم ثبت شده است.

وی با بیان اینکه ماموران اورژانس 115 قم در این مدت با انجام 970 ماموریت شهری و جاده‎ای به حادثه دیدگان تصادفات رانندگی امداد رسانی کرده‎اند افزود: از این تعداد ماموریت انجام شده 301 حادثه مربوط به تصادفات شهری است و 60 مورد دیگر نیز اختصاص به حوادث جاده‎ای استان دارد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان تعداد کل مجروحان انتقالی به بیمارستان‌های استان را در حوادث شهری و جاده‌ای 185 مورد عنوان کرد و گفت: متأسفانه در این حوادث 1 نفر جان خود را از دست داد.

دکتر باقری برخورد یک دستگاه تریلی با پژو در سه راه سلفچگان را از جمله حوادث هفته گذشته اعلام کرد و افزود: در این حادثه که ساعت 20 و 52 دقیقه روز شنبه 11 تیر اتفاق افتاد، 6 نفر مجروح شدند.

وی حادثه دیگر را مربوط به واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در کیلومتر 15 اتوبان قم - کاشان دانست و گفت: در این حادثه که ساعت 16 و 42 دقیقه سه‌شنبه 14 تیر به وقوع پیوست، 4 نفر مجروح شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان برخورد یک دستگاه موتور سیکلت با کامیون در انتهای 24 متری ستاری را یکی دیگر از حوادث هفته گذشته اعلام کرد و گفت: در این حادثه که ساعت 23 و 37 دقیقه چهارشنبه 15 تیر به وقوع پیوست یک نفر جان خود را از دست داد.

وی تصریح کرد: مجروحان هریک از حوادث شهری و جاده‌ای پس از مداوای اولیه در محل با آمبولانس مورد نیاز به مراکز آموزشی و درمانی سطح شهر منتقل شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان با اشاره به حساسیت مأموریت‌های اورژانس 115 در امداد رسانی به بیماران و حادثه دیدگان، از شهروندان خواست از هرگونه تماس غیرضروری با شماره تماس 115 به شدت اجتناب کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠۴-١٣٩٠, ١۵:۴۴

   

پر مبحث ترین ها