سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرکل دفتر آمار و اطلاعات استانداری قم خبر داد:

دوره تخصصی پردازش تصاویر ماهواره‌ای در قم برگزار می‌شود

هدف از برگزاری این دوره، ارتقاء سطح دانش تخصصی کار‌شناسان دستگاه‌های اجرایی استان و حرکت به سمت استفاده از فناوری‌ها و ابزارهای نوین در انجام وظایف دستگاه‌هاست.
 دوره تخصصی پردازش تصاویر ماهواره‌ای (RS) از سوی دفتر آمار و اطلاعات استانداری قم برگزار می‌شود.

 جواد شاکرآرانی با اشاره به برگزاری دوره تخصصی پردازش تصاویر ماهواره‌ای (RS) در سخنانی اظهار داشت: این دوره آموزشی مختص کار‌شناسان GIS دستگاه‌های اجرایی استان به مدت ۳۲ ساعت در استانداری قم برگزار می‌شود.

وی تعداد شرکت‌کنندگان در این دوره آموزشی را ۲۵ نفر عنوان کرد و افزود: این دوره تخصصی از سوی دفتر آمار و اطلاعات استانداری قم برنامه‌ریزی و اجرا شده و در سطوح مقدماتی و پیشرفته به کاربران آموزش داده می‌شود.

مدیرکل دفتر آمار و اطلاعات استانداری قم گفت: هدف از برگزاری این دوره، ارتقاء سطح دانش تخصصی کار‌شناسان دستگاه‌های اجرایی استان و حرکت به سمت استفاده از فناوری‌ها و ابزارهای نوین در انجام وظایف دستگاه‌هاست.

وی همچنین عنوان کرد: دوره تخصصی پردازش تصاویر ماهواره‌ای به امر برنامه‌ریزی شهری و منطقه‌ای کمک شایانی کرده و در راستای مدیریت بحران کاربرد ویژه‌ای دارد.

شاکرآرانی تصریح کرد: امیدواریم برگزاری این‌گونه دوره‌های آموزشی در استفاده از نرم‌افزار‌ها و اطلاعات نوین برای تسهیل و تسریع در خدمت‌رسانی نقش موثری ایفا نماید.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠۴-١٣٩٠, ٢٠:۴٢

   

پر مبحث ترین ها