سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

توسط سازمان تبلیغات اسلامی/

گفتمان بیداری اسلامی در قم برگزار شد

گسترش قدرت نفوذ نهضت‌های مردمی برای غربی‌ها نگران‌کننده است و همین امر سبب شده که سلطه‌گران برای ادامه سلطه بر کشورهای منطقه از دیکتاتورها حمایت کنند.
جلسه پرسش و پاسخ گفتمان بیداری اسلامی در دفتر تبلیغات اسلامی استان قم برگزار شد.

این گفتمان صبح پنجشنبه با حضور اعضای هسته‌های فرهنگی جوان (15 تا 25 سال) و استادان  و مسئولان پایگاه‌های طرح اوقات فراغت بانوان در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی استان قم برگزار شد.

حجت‌الاسلام سید محمد حسینی الست از استادان  حوزه و دانشگاه در این مراسم به زمینه‌های بیداری اسلامی در کشورهای منطقه و حتی شمال آفریقا اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی ایران که برای حاکم‌ کردن ارزش‌های الهی و دینی و رفع ظلم و ستم به ثمر رسیده است، دستاوردهای عظیمی را به ارمغان آورده است و همین موضوع باعث شد تا توجه مردم کشورهای جهان به سمت این انقلاب شکوهمند جلب شود.

وی ادامه داد: اینکه در فرمایشات مقام معظم رهبری از نهضت‌های مردمی کشورهای عربی و اسلامی به عنوان بیداری اسلامی یاد شده است، واقعا نکته ظریف و مهمی است که نشان‌دهنده نقش برجسته جمهوری اسلامی در الگودهی به این نهضت‌هاست.

این استاد حوزه و دانشگاه، موج بیداری اسلامی در کشورهای اسلامی و عربی را برای سلطه‌گران و مستکبران غیرقابل تصور خواند و تاکید کرد: گسترش قدرت نفوذ نهضت‌های مردمی برای غربی‌ها نگران‌کننده است و همین امر سبب شده که سلطه‌گران برای ادامه سلطه بر کشورهای منطقه از دیکتاتورها حمایت کنند.

حجت‌الاسلام حسینی الست گفت: همت و اراده مردمی در کشورهای عربی و اسلامی قوی‌تر از آن است که با کشتار زنان و کودکان و بی‌خانمان‌کردن مردم توسط حکام نامشروع فروکش کند.

وی ادامه داد: همان طوری که مقام معظم رهبری فرمودند طولی نمی‌کشد که دامنه موج بیداری اسلامی تا قلب اروپا و آمریکا نفوذ خواهد کرد و مردم از ظلم و ستم رهایی می‌یابند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠۴-١٣٩٠, ٠٢:٣۵

   

پر مبحث ترین ها