سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم خبر داد:

واگذاری صددرصدی زمین در شهرک‌های صنعتی قم

از تعداد 25 قرارداد منعقد شده در سطح شهرک های صنعتی 21 قرارداد متعلق به زمین های موجود و 4 قرارداد به واحدهای کارگاهی مستقر در سطح شهرک صنعتی شکوهیه اختصاص دارد.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی قم از واگذاری صد در صدی زمین در شهرک های صنعتی استان در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.

 مهندس جعفر فرشچی در جمع مدیران شهرک های صنعتی استان قم با اعلام این خبر اظهار داشت: در سال جهاد اقتصادی که توسط مقام معظم رهبری نام گذاری شده، شرکت شهرک های صنعتی توانسته است با تلاش های خود گام های بلندی در این راستا بردارد.

وی با بیان اینکه در سه ماهه نخست سال جاری واگذاری زمین های شهرک های صنعتی صد در صد رشد داشته است، تصریح کرد: در سه ماهه نخست سال گذشته بیش از ده هکتار زمین طی 18 قرارداد به متقاضیان واگذار شده بود که این آمار در سه ماهه نخست سال جاری به بیش از 21 هکتار در 25 قرارداد رسیده است.

فرشچی افزود: از تعداد 25 قرارداد منعقد شده در سطح شهرک های صنعتی 21 قرارداد متعلق به زمین های موجود و 4 قرارداد به واحدهای کارگاهی مستقر در سطح شهرک صنعتی شکوهیه اختصاص دارد.

بیشترین زمین در شهرک محمودآباد واگذار شده است

وی بیشترین زمین واگذاری در سه ماهه نخست سال 90 را متعلق به شهرک صنعتی محمودآباد عنوان کرد و گفت: شهرک صنعتی محمودآباد با ایجاد فاز توسعه ایی خود فصل جدیدی از جذب سرمایه گذاری و رونق اقتصادی را شاهد است به گونه ای که امروز به عنوان یک رقیب جدی برای شهرک صنعتی بزرگی چون شکوهیه خود نمایی می کند.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی قم اظهار داشت: شهرک صنعتی محمودآباد دارای مزیت‌ها و ویژگی‌های منحصر به فردی است که از آن جمله می‌توان به قرار گرفتن در خارج از شعاع 120 کیلومتری تهران و فاصله داشتن با مرکز استان قم به اندازه 30 کیلومتر با برخورداری از معافیت های مالیاتی اشاره کرد.

وی ادامه داد: همچنین ظرفیت هایی مانند نزدیکی به پایتخت، نزدیکی به فرودگاه امام خمینی(ره)،  قرار گرفتن در جوار اتوبان قم- تهران به عنوان یکی از راه های مواصلاتی استراتژیک کشور، آب، برق، گاز و تلفن و جاده دسترسی مناسب  از دیگر مزیت های این شهرک صنعتی است.

واگذاری 7 هزار کیلووات برق در شهرک های صنعتی قم در سال جاری

فرشچی در بخشی دیگر از سخنان خود به میزان برق واگذار شده در همین دوره اشاره کرد و گفت: در سال جاری 7 هزار و 219 کیلووات در شهرک های صنعتی به متقاضیان برق واگذار شد که این رقم در مدت مشابه سال قبل 4 هزار و 649 کیلووات بود.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم در پایان با بیان اینکه سال جهاد اقتصادی سال نیکویی برای شرکت شهرک های صنعتی قم خواهد بود ابراز امیدواری کرد تا پایان سال شاهد موفقیت های دیگری در بخش شهرک های صنعتی قم باشیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠۴-١٣٩٠, ٠٢:٢١

   

پر مبحث ترین ها