سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون شهردار قم خبر داد:

برگزاری جشنواره بزرگ فرهنگی - ورزشی نشاط تابستانی در قم

بروز شده : ٧-٠۴-١٣٩٠, ٠۴:۴٨    نسخه چاپی    
این جشنواره که از اول تیر ماه آغاز و تا پایان شهریور ماه ادامه خواهد داشت شامل برنامه‌های متنوع مذهبی، فرهنگی، هنری و ورزشی خواهد بود که به منظور بهینه سازی و جهت دهی اوقات فراغت دانش آموزان به اجرا در خواهد آمد.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری قم از برگزاری جشنواره فرهنگی - ورزشی نشاط تابستانی همزمان با ایام تعطیلات فصل تابستان در قم خبر داد.

محسن نصیری از برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی نشاط تابستانی در قم خبر داد و اظهار داشت: در راستای اهداف و سیاستهای شهرداری و به منظور ساماندهی اوقات فراغت شهروندان، ‌معاونت فرهنگ اجتماعی شهرداری، اقدام به برگزاری این جشنواره ویژه دانش آموزان کلیه مقاطع تحصیلی در شهر مقدس قم در ایام تعطیلات تابستان کرده است.
وی اضافه کرد: این جشنواره که از اول تیر ماه آغاز و تا پایان شهریور ماه ادامه خواهد داشت شامل برنامه‌های متنوع مذهبی، فرهنگی، هنری و ورزشی خواهد بود که به منظور بهینه سازی و جهت دهی اوقات فراغت دانش آموزان به اجرا در خواهد آمد.

نصیری در خصوص هدف از برگزاری این جشنواره یادآور شد: یکی از اهداف و وظایف اساسی فرهنگی و اجتماعی شهرداری‌ها بویژه شهرداری کلان شهرهای کشور، برنامه ریزی در زمینه تفریحات سالم شهروندی و ایجاد شور و نشاط در میان شهروندان است.

وی ادامه داد: بر این اساس معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری قم در صدد اجرای برنامه‌های متنوع، گسترده و هدفمند در کلیه فصول سال، بویژه ایام تعطیل برای کلیه اقشار شهروندی به ویژه جوانان و نوجوانان و دانش آموزان خواهد بود که اجرای جشنواره نشاط تابستانی در ایام تعطیلات تابستان سر آغاز اجرای این برنامه خواهد بود.

تاکید بر اجرای برنامه‌های آموزشی و تفریحی در کنار برنامه‌های تفریحی

معاون شهردار قمبیان داشت: ایام تابستان و تعطیلی مدارس ظرفیت بسیار بزرگ و مناسبی جهت اجرای برنامه‌های آموزشی و فرهنگی در کنار برنامه‌های تفریحی به منظور ارتقاء فرهنگ عمومی فراهم می‌کند که لازم است دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی استان اهتمام ویژه و تعامل مناسبی در جهت استفاده بهینه از این فرصت داشته باشند.

نصیری در پایان یادآور شد: جشنواره فرهنگی ورزشی نشاط تابستانی شامل مسابقات مختلفی در زمینه‌های فرهنگی ورزشی خواهد بود که از این میان به برگزاری مسابقات عکس، نقاشی، کاریکاتور در قسمت هنری، حفظ و قرائت قرآن کریم در زمینه مذهبی و مسابقات مقاله نویسی و داستان در زمینه فرهنگی می‌توان اشاره کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠۴-١٣٩٠, ٠۴:۴٨

   

پر مبحث ترین ها