سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئيس سازمان صنايع و معادن استان قم:

نمايشگاه دستاوردهاي صنعت قم برپا مي‌شود

بروز شده : ۵-٠۴-١٣٩٠, ١۶:۵١    نسخه چاپی    
طي دو سال گذشته 60 طرح صنعتي را با 850 ميليارد تومان سرمايه‌گذاري به ستاد آمايش معرفي كرده‌ايم كه 45 طرح از اين تعداد در ستاد آمايش تصويب شده است.
رئيس سازمان صنايع و معادن استان قم از برپايي نمايشگاه دستاوردهاي بخش صنعت و معدن استان نقم در محل دائمي نمايشگاه‌هاي اين استان خبر داد.

مجيد آوري‌فرد امروز در گفت‌وگو با  فارس  اظهار داشت: هر ساله با محوريت 10 تير ماه هفته صنعت و معدن را گرامي مي‌داريم و مراسم‌هايي نيز به اين مناسبت برگزار مي‌شود تا در قالب اين مراسم‌ها بتوانيم عملكرد خود را در بخش صنعت و معدن بررسي كرده و توانمندي و اقدامات انجام شده را در اين ايام به نمايش بگذاريم.
وي اضافه كرد: هر سال امسال نيز ستادي با عنوان ستاد بزرگداشت هفته صنعت و معدن با حضور دستگاه‌هاي اجرايي تابع وزارت صنايع و معادن از جمله اداره كل استاندارد، بانك صنعت و معدن، شركت شهرك‌هاي صنعتي و... تشكيل شده است.
رئيس سازمان صنايع و معادن استان قم از برگزاري نمايشگاه توانمندي‌هاي بخش صنعت و معدن استان قم خبر داد و گفت: اين نمايشگاه در 60 غرفه آخرين دستاوردهاي خود را در معرض ديد عموم قرار مي‌دهند.
وي خاطرنشان كرد: در‌ نمايشگاه توانمندي‌هاي صنعت و معدن استان قم سعي شده بيشتر از واحدهاي اجرايي كه چند سالي است به صنعت پيوسته‌انداستفاده شود و همچنين در تعدادي غرفه‌ محصولات جديد ارائه شده است.
آوري‌فرد در بخش ديگري از سخنان خود اجراي طرح آمايش صنعتگران و معدن‌كاران را مورد توجه قرار داد و عنوان داشت: با توجه به محدوديت منابع اين طرح همچنان در حال انجام است.
وي اضافه كرد: طي دو سال گذشته 60 طرح صنعتي را با 850 ميليارد تومان سرمايه‌گذاري به ستاد آمايش معرفي كرده‌ايم كه 45 طرح از اين تعداد در ستاد آمايش تصويب شده است.
رئيس سازمان صنايع و معادن استان قم گفت: هزينه اجراي اين 45 طرح بالغ بر 644 ميليارد تومان بوده است كه از اين تعداد 19 طرح با هزينه 141 ميليارد تومان در سيستم بانكي مصوب شده و تسهيلات به اين طرح‌ها ارائه شده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠۴-١٣٩٠, ١۶:۵١

   

پر مبحث ترین ها