سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در سال ۸۹؛

تعداد ۱۲ هزار و ۶۵۱ واقعه ازدواج در قم ثبت شد

در سال ۸۹ تعداد ۲ هزار و ۷۰۹ واقعه طلاق در استان به ثبت رسیده است که نشان می‌دهد در هر روز به طور متوسط تعداد 7.4 واقعه طلاق ثبت شده است.
معاون حقوقی و سجلی اداره کل ثبت احوال استان قم گفت: در سال ۸۹، تعداد ۱۲ هزار و ۶۵۱ واقعه ازدواج در استان قم به ثبت رسیده است.

،خلیل مرادی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیر کل ثبت احوال استان قم که در تالار معصومیه استانداری قم برگزار شد، در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه در سال گذشته تعداد ۱۲ هزار و ۶۵۱ مورد واقعه ازدواج در استان به ثبت رسیده است، تصریح کرد: از این تعداد ۱۲ هزار و ۵۲۰ مورد ازدواج شهری و ۱۳۱ مورد ازدواج روستایی بوده است.

وی با بیان اینکه این تعداد 2.33 درصد نسبت به سال ۸۸ رشد داشته است، افزود: در این مدت در هر روز به طور متوسط تعداد ۳۴ و هفت دهم درصد واقعه ازدواج در استان به ثبت رسیده که میانگین سن زوج در زمان ازدواج برابر با 26.6 درصد بوده است.

مرادی در ادامه به آمار وقایع طلاق در استان طی سال گذشته اشاره کرد و گفت: در سال ۸۹ تعداد ۲ هزار و ۷۰۹ واقعه طلاق در استان به ثبت رسیده است که نشان می‌دهد در هر روز به طور متوسط تعداد 7.4 واقعه طلاق ثبت شده است.

رشد ۲۶درصدی آمار طلاق در قم

وی با بیان اینکه تعداد طلاق به ثبت رسیده در استان در سال گذشته، 26.18  درصد نسبت به سال ۸۸ رشد داشته است، اظهار داشت: در۳۱۰مورد، مدت زندگی مشترک در طلاق‌های ثبت شده در سال ۸۹ کمتر از یک سال و در هزار و ۷۸۸ مورد بین یک تا ۱۰ سال بوده است.

معاون حقوقی و سجلی اداره کل ثبت احوال استان قم افزود: از تعداد کل طلاق‌ها ۲ هزار و ۶۹۶ شهری و ۱۳ مورد روستایی بوده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٣-١٣٩٠, ٠٠:٣٨

   

پر مبحث ترین ها