سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حجت‌الاسلام بنايي:

فرهنگ سرمايه‌گذاري در چاپ و نشر نهادينه شود

قم قطب فرهنگي كشور محسوب مي‌شود و در اين زمينه توانمندي‌هاي بسياري دارد كه در نخستين نمايشگاه چاپ و نشر بخشي از اين توانمندي‌ها در معرض ديد عموم مردم قرار گرفته است.
نماينده مردم قم در مجلس گفت: صنعت چاپ در قم از صنايع قدرتمند محسوب مي‌شود كه بايد فرهنگ سرمايه‌گذاري در صنعت چاپ و نشر نهادينه شود.

حجت‌الاسلام والمسلمين علي بنايي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس ظهار داشت: قم در زمينه‌هاي مختلف به قله‌هاي رفيع موفقيت صعود كرده و هر روز توانمندي خود را بيش از پيش به نمايش مي‌گذارد.
وي بيان داشت: قم قطب فرهنگي كشور محسوب مي‌شود و در اين زمينه توانمندي‌هاي بسياري دارد كه در نخستين نمايشگاه چاپ و نشر بخشي از اين توانمندي‌ها در معرض ديد عموم مردم قرار گرفته است.
عضو كميسيون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شوراي اسلامي ادامه داد: استان قم تنها به كشور ايران تعلق ندارد و شهري بين المللي است كه بايد بيش از پيش در كانون توجه قرار گيرد.
وي افزود: جوانان با شناخت جايگاه واقعي استان قم در سطح ملي و فراملي، تلاش كنند تا با دستاوردها و نو‌آوري‌هاي خود گام‌هاي بلندتري براي رسيدن به موفقيت بردارند.
بنايي در ادامه با اشاره به وضعيت چاپ و نشر در قم و اهميت توجه هرچه بيشتر به اين صنعت عنوان داشت: براي ارتقاي صنعت چاپ و صنايع وابسته، ما شاهد راه‌اندازي نخستين شهرك چاپ و نشر كشور در قم هستيم و زمين‌هاي فاز نخست اين شهرك آماده واگذاري است.
وي خاطرنشان كرد: فعاليت منسجم چاپخانه داران در اين شهرك توانمند‌ي صنعت چاپ را بسيار بالا مي‌برد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠٣-١٣٩٠, ٢٢:١٣

   

پر مبحث ترین ها