سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

با اجرای طرح ابابیل/

کاروان‌های عروسی مخلل امنیت اجتماعی در قم متوقف می‌شوند

در راستای مبارزه با ناهنجارهای اجتماعی در استان قم طرح ابابیل اجرا می‌شود که در این طرح  با کاروان‌های عروسی که برای مردم مزاحمت‌های خیابانی ایجاد می‌کنند برخورد و خودروهای آنها متوقف می‌شود.
جانشین فرمانده انتظامی استان قم از جرای طرح ابابیل در راستای افزایش ارتقاء امنیت اجتماعی در قم خبر داد و گفت: در این طرح با کاروانهای عروسی که در شهر مزاحمت ایجاد کنند برخورد می‌شود.
سرهنگ محمد رضا میرحیدری قبل از ظهر پنج شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در راستای مبارزه با ناهنجارهای اجتماعی در استان قم طرح ابابیل اجرا می‌شود که در این طرح  با کاروان‌های عروسی که برای مردم مزاحمت‌های خیابانی ایجاد می‌کنند برخورد و خودروهای آنها متوقف می‌شود.

وی افزود: متأسفانه گاهی مشاهده می‌شود کاروانهای عروسی با وضع نامناسب با ایجاد ناهنجاری در سطح شهر، امنیت اجتماعی را تحت تأثیر قرار می‌دهند که طرح ابابیل با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی‌، پلیس اطلاعات و پلیس امنیت اخلاقی در سطح شهر اجرایی خواهد شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم عنوان کرد: در اجرای این طرح هماهنگی‌هایی با دستگاه قضایی استان به عمل آمده است و کسانی که با ایجاد آلودگی‌های صوتی موجب رنجش مردم می‌شوند به دستگاه قضایی معرفی خواهند شد.

میرحیدری بیان کرد: مردم می‌توانند در صورت مشاهده چنین کاروان‌هایی شماره‌های خودرو را به پلیس 110 اعلام کنند تا پیگیری‌های لازم صورت گیرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم همچنین از اجرای طرح جمع آوری اراذل و اوباش در شهر قم خبر داد و افزود: این طرح با هدف جمع آوری اراذل و اوباش با همکاری مردم و دستگاه قضایی به منظور برخورد با خاطیان و کسانی که مخل امنیت و نظم اجتماعی هستند اجرا خواهد شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠٣-١٣٩٠, ٠٢:٣٧

   

پر مبحث ترین ها