سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان قم خبر داد:

ارائه تسهيلات بانكي براي نوسازي ناوگان جاده‌اي

با هماهنگي صورت گرفته با بانك‌هاي صادرات، رفاه، تجارت، ملت مابقي مبلغ خودرو درخواستي به صورت تسهيلات بانكي و با سود 14 درصد و پنج ساله به متقاضيان پرداخت مي‌شود.
مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان قم گفت: تسهيلات ويژه بانكي براي نوسازي ناوگان جاده‌اي استان قم ارائه مي‌شود.

قاسم باقري امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس  اظهار داشت: به‌منظور نوسازي ناوگان حمل و نقل جاده‌اي در بخش مسافر، كالا و همچنين توسعه مجتمع‌هاي خدماتي رفاهي بين راهي و مراكز معاينه فني تسهيلات بانكي ويژه‌اي پرداخت مي‌شود.
مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان قم گفت: كاهش سن ناوگان حمل و نقل جاده‌اي اعم از كالا و مسافر يكي از دغدغه‌هاي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي است.
وي بيان داشت: به منظور افزايش خدمات مطلوب به مسافرين و افزايش بهره‌وري ناوگان حمل و نقل كالاي استان اين اداره‌كل اقدام به معرفي متقاضيان خريد اتوبوس، سواري كرايه، كاميون براي دريافت تسهيلات به سيستم بانكي استان كرده است.
باقري با بيان اينكه متقاضيان بايد حداقل 20 درصد قيمت خودروي مورد نياز خود را پرداخت كنند، افزود: با هماهنگي صورت گرفته با بانك‌هاي صادرات، رفاه، تجارت، ملت مابقي مبلغ خودرو درخواستي به صورت تسهيلات بانكي و با سود 14 درصد و پنج ساله به متقاضيان پرداخت مي‌شود.
به گفته وي، متقاضيان بايد تا پايان روز پانزدهم خرداد درخواست و مدارك لازم را به اداره‌كل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان قم تحويل داده تا اقدامات بعدي به منظور معرفي آنها به بانك صورت پذيرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٣-١٣٩٠, ٢٠:١۵

   

پر مبحث ترین ها