سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر عامل شرکت مخابرات استان قم :

مخابرات قم به لحاظ ضریب نفوذ رتبه چهارم کشور را دارد

بروز شده : ٣-٠٣-١٣٩٠, ٠١:۵۵    نسخه چاپی    
تمامی خانوارهای استان قم از نعمت تلفن ثابت بهره مند هستند و ضریب نفوذ تلفن ثابت بیش از 35 درصدی بالاتر از میانگین کشوری است و رتبه 8 را در میان استانها دارد.
 مدیر عامل شرکت مخابرات استان قم گفت: مخابرات قم به لحاظ ضریب نفوذ با دارابودن ضریب نفوذ 68 درصدی رتبه چهارم کشور را دارد

محمد رضا زهره وند قبل از ظهر دوشنبه در دیدار مسئولان مخابرات استان و مدیرعامل شرکت توسعه ارتباط مبین با آیت الله مکارم شیرازی گفت: همگامی مخابرات استان قم با فناوری های روز، توسعه شبکه سیار و دیتا در سال 88 و 89 از جمله ویژگیهایی است که مخابرات استان دنبال کرده است.

اجرای 15 هزار پروژه مخابراتی در کشور

وی با اشاره به خصوصی سازی شرکت مخابرات کشور افزود: 15 هزار پروژه در سطح کشور در مدت خصوصی سازی به بهره برداری رسیده است واز ناحیه این فعالیتها در سال 88، 300 ریال به ازای هر سهم به سهامداران مخابرات سود تعلق گرفت.

زهره وند اظهارداشت: در سال 1389، 430 ریال سود در اختیار سهامداران قرار گرفت و در سال جاری نیز 700 ریال سود به ازای هر سهم به آنها تعلق خواهد گرفت.

وی با اشاره به کسب رتبه اول مخابرات قم به لحاظ کیفیت ارتباطات ادامه داد: مخابرات استان با داشتن ضریب نفوذ 68 درصدی رتبه چهارم را در میان سایر استانهای کشور به دست آورده است.

مدیر عامل شرکت مخابرات استان قم اظهار داشت: تمامی خانوارهای استان قم از نعمت تلفن ثابت بهره مند هستند و ضریب نفوذ تلفن ثابت بیش از 35 درصدی بالاتر از میانگین کشوری است و رتبه 8 را در میان استانها دارد.

وی افزود: 168 روستای استان از شبکه ارتباطات بهره مند هستند  و تجهیزات انتقال دیتا نیز در تمامی شهرکهای صنعتی استان در حال ایجاد است.

زهره وند در خصوص عملکرد دیتا ، اعلام نمود تعداد پورتهای دایرشده ADSL شرکت مخابرات استان قم حدود 3000 مورد و پورتهای واگذار شده توسط بخش خصوصی 25577 پورت میباشد
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٣-١٣٩٠, ٠١:۵۵

   

پر مبحث ترین ها