سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت‌الله العظمی علوی‌گرگانی:

پست و مقام برخی را مست کرده است!

برخی افراد با قرار گرفتن در منصب و پست‌های کذایی، مست دنیا شده‌اند که باید با رعایت تقوا خود را از این پرتگاه نجات دهند.

  برخی افراد با قرار گرفتن در منصب و پست‌های کذایی، مست دنیا شده‌اند که باید با رعایت تقوا خود را از این پرتگاه نجات دهند.

 به گزارش مرکز خبرحوزه، حضرت آیت‌الله علوی‌گرگانی؛ پیش از ظهر امروز در دیدار مدیران نیروگاه حرارتی بندر عباس با اشاره به آیاتی از قرآن، اظهار داشتند: همه مسئولین در برابر نفس خود و ملت مسئول و باید پاسخگو باشند، چنان که خدای متعال می‌فرماید «یا ایهاالذین آمنوا انفسکم...» اگر مراقب نفس باشند؛ دچار گرفتاری دنیا و اخرت نخواهند شد.

ایشان با بیان این که انبیاء آمدند تا انسان را به باور برسانند، گفتند: خدای متعال 124هزار پیامبر را برای ارشاد و خودباوری مردم مبعوث کردند تا مردم حضور خود در محضر خدا را باور داشته‌ باشند.

معظم‌له تصریح کردند: برخی افراد با قرار گرفتن در منصب و پست‌های کذایی، مست دنیا شده‌اند که باید با رعایت تقوا خود را از این پرتگاه نجات دهند.

حضرت آیت‌الله علوی‌گرگانی افزودند: مسئولین باید در همه حال به فکر خدمت به مردم باشند و خود را از آن جایگاهی که هستند جدا بدانند تا حب و مقام آنها  را به نابودی نکشاند.

* مسئولین مراقب باشند

ایشان در پایان تاکید کردند: مسئولین در هر پست و مقامی که هستند باید مراقب اعمال، رفتار و گفتار خود در مقابل مردم باشند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠٢-١٣٩٠, ٢٣:١۴

   

پر مبحث ترین ها