سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

گواهینامه راننده تریلی تصادف مرگبار جاده سلفچگان قم مشکل دارد

راننده تریلی كه گواهينامه همراه نداشته است تلاش کرده تا گواهینامه یکی از وابستگانش را به عنوان گواهینامه خود معرفی کند و در همین رابطه نیز این فرد توسط مأموران پاسگاه سلفچگان قم دستگیر و به همراه فرد متخلفی که گواهینامه خود را در اختیار او قرار داده تحویل مراجع قانونی شده‌است.
بر اساس پیگیری‌های به عمل آمده مشخص شد گواهینامه راننده تریلی تصادف مرگبار جاده سلفچگان قم با مشکلاتی همراه بوده است.

بر اساس پیگیری‌های خبرنگار مهر در قم، مشخص شده است گواهینامه راننده تریلی یکی از خودروهای درگیر در تصادف مرگبار ساعت هفت بعد از ظهر روز هفدهم اردیبهشت‌ماه جاده سلفچگان قم که منجر به فوت یک خانواده پنج نفره شد، با ایرادات و مشکلاتی همراه بوده است.

بر پایه این گزارش، راننده تریلی تلاش کرده تا گواهینامه یکی از وابستگانش را به عنوان گواهینامه خود معرفی کند و در همین رابطه نیز این فرد توسط مأموران پاسگاه سلفچگان قم دستگیر و به همراه فرد متخلفی که گواهینامه خود را در اختیار او قرار داده تحویل مراجع قانونی شده‌است.

حدود ساعت هفت بعد از ظهر روز شنبه، حادثه دلخراشی در محور سلفچگان قم رخ داد و یک دستگاه خودرو پراید بین یک دستگاه پژو 206 و تریلی به گونه‌ای گیر کرده بود که امکان جدایی آن فراهم نبود.

سرنشینان خودرو پراید که یک خانواده 5 نفری بودند، برای نجات خود فریاد می‌زدند، اما درهای این خودرو قفل شده بود و از دست کسی کاری بر نمی‌آمد، تا اینکه کپسول سی ان جی خودرو پراید منفجر شد و تمام سرنشینان این خودرو در میان نگاه‌های بهت‌زده شاهدان، زنده زنده در آتش سوختند.

شاهدان این حادثه دلخراش برای درخواست کمک با آتش نشانی قم تماس گرفتند اما نیروهای آتش نشانی زمانی به محل حادثه رسیدند که کار از کار گذشته بود و به جز استخوان‌های سرنشینان پراید و اسکلت آهنی این خودرو چیزی باقی نمانده بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠٢-١٣٩٠, ٠۶:٠٩

   

پر مبحث ترین ها