سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اعمال محدودیت ترافیکی عید قربان در قم

از توقف هر گونه وسیله نقلیه اعم از خودرو و موتورسیکلت در خیابان ارم، خیابان شبستان، خیابان بهار و خیابان حضرتی جلوگیری می شود.
رئیس پلیس راهور مرکز استان قم از اعمال محدودیت ترافیکی عید قربان در این استان خبر داد.

سرهنگ علی حسن قیصری در گفتگو با مهر، بیان کرد: به منظور ایجاد بستر ترافیکی روان، تمهیداتی توسط پلیس راه قم اندیشیده شده است که از جمله می توان به ایجاد محدودیت ترافیکی از ساعت 11 امروز از سه راه ارم به طرف حرم مطهر، از چهار راه شهدا به سمت حرم مطهر، از چهار راه حجتیه بهار به سمت حرم مطهر اشاره کرد.

وی گفت: در صورت لزوم از سه راه بازار به سمت حرم مطهر و از میدان مطهری به سمت چهار راه بازار محدودیت ترافیکی در خصوص حمل و نقل وسائل نقلیه اعمال می شود.
وی عنوان کرد: از توقف هر گونه وسیله نقلیه اعم از خودرو و موتورسیکلت در خیابان ارم، خیابان شبستان، خیابان بهار و خیابان حضرتی جلوگیری می شود.

رئیس پلیس راهور مرکز استان قم ادامه داد: در صورت توقف وسیله نقلیه در این محدوده ها نسبت به انتقال آن ها به پارکینگ اقدام می شود.
وی بیان کرد: پارکینگ های پیش بینی شده شامل پارکینگ زائر، پارکینگ شرقی و همچنین پارکینگ هایی که در بستر رودخانه قرار دارند می شود.

وی گفت: توقف موتورسیکلت ها در ابتدای خیابان انقلاب، ابتدای چهارراه شهدا به سمت حرم مطهر، ابتدای حجتیه- بهار در نظر گرفته شده است و در صورت توقف خودروها به سمت پارکینگ ها انتقال داده می شوند.
حجت الاسلام قیصری بیان کرد: پیش بینی شده که بعد از دعای عرفه و خروج شرکت کنندگان از مراسم اتوبوس و تاکسی برای جابجایی شرکت کنندگان از ابتدای خیابان صفاییه، ابتدای بلوار منتظری حد فاصل تقاطع ارم-شبستان تا چهار راه شهدا و همچنین رودخانه پل آهنچی و میدان مطهری جهت انتقال شرکت کنندگان و مسیرهای تعیین شده در نظر گرفته شده است.

وی گفت: در عید سعید قربان از ساعت 12 شب در خیابان ارم، شبستان و بهار اجازه توقف خودرو داده نمی شود.
وی عنوان کرد: برای محدودیت کامل ترافیکی در این خیابان ها از ساعت پنج و نیم صبح محدودیت برقرار می شود اما در صورت نیاز محدودیت ترافیکی زودتر برقرار می شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠٧-١٣٩٣, ٢٣:٠٢

   

پر مبحث ترین ها