سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نماز عید قربان در مسجد مقدس جمکران اقامه می شود

از ساعت 6 و 20 دقیقه دعای ندبه توسط آقای احمد خلف زاده قرائت می شود و در ادامه مراسم بیان احکام خواهد بود و پس از بیان احکام و در ساعت هفت و نیم صبح نیز نماز عید سعید قربان توسط آیت الله حسینی بوشهری اقامه میشود.
مسئول روابط عمومی مسجد مقدس جمکران از اقامه نماز عید قربان در مسجد مقدس جمکران به امامت آیت الله حسینی بوشهری خبر داد.

حجت الاسلام سید مهدی هاشمی زاده در گفتگو با مهر، بیان کرد: ویژه مراسم عید سعید قربان از ساعت 6 صبح روز عید با قرائت دعای عهد آغاز می شود.
وی ادامه داد: از ساعت 6 و 20 دقیقه دعای ندبه توسط آقای احمد خلف زاده قرائت می شود و در ادامه مراسم بیان احکام خواهد بود و پس از بیان احکام و در ساعت هفت و نیم صبح نیز نماز عید سعید قربان توسط آیت الله حسینی بوشهری اقامه میشود.

مسئول روابط عمومی مسجد مقدس جمکران در خصوص برگزاری دعای عرفه افزود: دعای عرفه امروز در ساعت 14 با سخنرانی آقای فرح زاد و دعای عرفه نیز توسط آقای احمد سلف زاده قرائت می شود.
در ادامه مدیر پشتیبانی و خدمات زائران مسجد مقدس جمکران در خصوص تدابیر اجرایی اختصاص یافته برای برگزاری باشکوه نماز عید قربان بیان کرد: 180 ویلچر برای حمل افرادی که نیازمند ویلچر هستند در مسجد مقدس جمکران در نظر گرفته شده است.

حجت الاسلام اسماعیل بخش علی گفت: چهار دستگاه خودروی حمل زائران از درب یک و 2 و 6 به صحن مسجد مقدس جمکران اختصاص یافته است.
وی بیان کرد: تامین آب شرب، سرویس بهداشتی و حمام از دیگر اقدامات مسجد مقدس جمکران است.

ادامه مدیر پشتیبانی و خدمات زائران مسجد مقدس جمکران عنوان کرد: هماهنگی لازم با اتوبوس رانی و تاکسیرانی در خصوص حمل و نقل زائران و همچنین با هلال احمر در خصوص استقرار اورژانس و همچنین تامین برخی از اقلام زائران و پذیرایی از آن ها از دیگر اقدامات است.
وی بیان کرد: از دیگر اقدامات انجام گرفته می توان به تامین آب جوش و چایی در سه واحد چایی خانه و ایستگاه های صلواتی در مسجد مقدس جمکران اشاره کرد.

حجت الاسلام بخش علی گفت: در روز عید قربان به تامین غذای نذری از گوشت های نذری زائران که به کشتارگاه مسجد داده می شود می پردازند.
وی بیان کرد: شماره حساب 1900031318 نزد بانک ملت به نام مسجد مقدس جمکران و همچنین شماره حساب 6104337770075735 به نام مسجد مقدس جمکران در نظر گرفته شده است که زائران می توانند از این طریق وجوه خود را در ارتباط با نذورات دامی در روز عید قربان به مسجد مقدس جمکران واریز کنند.

ادامه مدیر پشتیبانی و خدمات زائران مسجد مقدس جمکران گفت: در مقابل درب پنج مسجد مقدس جمکران در کنار کشتارگاه به عرضه دام های مسجد مقدس جمکران به زائران برای نذری روز عید اقدام می شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠٧-١٣٩٣, ١۴:۴۴

   

پر مبحث ترین ها