سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جشنواره بانوان شهر کریمه در قم برگزار می‌شود

بروز شده : ٨-٠۶-١٣٩٣, ٢١:٣۴    نسخه چاپی    
همچنین در بوستان نرگس نمایشگاه بزرگ فرهنگی، آموزشی بانوان شهر کریمه در بخش‌های بانوان کار آفرین، تغذیه سالم، مشاوره فردی و گروهی، آشنایی با آسیب‌های اجتماعی و بخش ویژه کودکان از 6 شهریورماه به مدت 10 روز پذیرای علاقمندان خواهد بود
مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قم از برگزاری جشنواره بانوان شهر کریمه در این شهر در دهه کرامت خبر داد.

ابوالفضل وفایی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: پس از برگزاری جلسات متعدد در خصوص محتوا و نحوه برگزاری جشنواره بانوان شهر کریمه و هماهنگی با نهادهای ذیربط، این جشنواره همزمان با میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) با جشن بزرگ ولادت در بوستان نرگس آغار شده است.

وی با بیان اینکه این جشنواره شامل برنامه‌های ویژه فرهنگی، هنری و ورزشی با محوریت بانوان برگزار خواهد بود، افزود: در بخش فرهنگی 2 نمایشگاه بزرگ فرهنگی در بوستان‌های نرگس و بنیادی برگزار خواهد شد.

مدیر عامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قم بیان کرد: در بوستان بنیادی نمایشگاه هجوم خاموش با مشارکت ناحیه مقاومت امام رضا(ع) و با موضوعات عفاف و حجاب، مهارت‌ها زندگی، آسیب‌های اجتماعی با محوریت بر آسیب‌های ماهواره بر بنیان خانواده، اقتصاد مقاومتی، تغذیه، لزوم افزایش جمعیت، آشنایی با سیره شهدا و موضوعات دیگر برگزار خواهد شد.

وی گفت: همچنین در بوستان نرگس نمایشگاه بزرگ فرهنگی، آموزشی بانوان شهر کریمه در بخش‌های بانوان کار آفرین، تغذیه سالم، مشاوره فردی و گروهی، آشنایی با آسیب‌های اجتماعی و بخش ویژه کودکان از 6 شهریورماه به مدت 10 روز پذیرای علاقمندان خواهد بود.

مدیر عامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قم ادامه داد: همچنین با همکاری کانون فرهنگی مساجد مسابقه بزرگ کتابخانه با موضوع سیره و زندگینامه کریمه اهل بیت در 150 کانون فرهنگی مساجد سطح شهر وی برگزار خواهد شد.

وفایی ادامه داد: در بخش ورزشی جشنواره نیز برنامه‌های متنوع و مناسبی طرح ریزی شده که از امروز آغاز می‌شود که ازجمله این برنامه‌ها می‌توان به جشنواره پرواز بادبادک‌ها، و مسابقات بازی‌های بومی و محلی اشاره کرد.

وی بیان کرد: همچنین گردهمایی بزرگ بانوان ورزشکار صبحگاهی نیز امروز در بوستان نرگس برگزار خواهد شد.

مدیر عامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قم گفت: در طول برگزاری جشنواره، بانوان در رشته‌های دو و میدانی، شنا، اسکیت، سه گانه و تیر و کمان با هم به رقابت می‌پردازند و در پایان به برگزیدگان جوایز نفیسی اهداء خواهد شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠۶-١٣٩٣, ٢١:٣۴

   

پر مبحث ترین ها