سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تفاهم‌نامه میان شهرداری قم و ارتش امضا شد

آمادگی برای سرمایه‌گذاری هزار میلیارد تومانی در قم

بروز شده : ۵-٠۶-١٣٩٣, ١٢:٠٢    نسخه چاپی    
مدیرعامل بنیاد تعاون ارتش با اشاره به اینکه ظرفیت‌های قم و مجموعه‌ای را به خوبی می‌شناسد ادامه داد: در چشم‌اندازی که در 5 سال آینده برای سرمایه‌گذاری در استان در نظر گرفته‌ایم قرار است هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری داشته باشیم.
شهرداری قم و بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران تفاهم‌نامه‌ای امضا کردند که طبق آن هفت پروژه جدید عمرانی در شهر قم آغاز خواهد شد.

مدیرعامل بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران قبل از ظهر سه شنبه با حضور در شهرداری قم و دیدار با شهردار قم، رئیس شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری تفاهم‌نامه گسترش همکاری امضا کرد.
آمادگی برای سرمایه‌گذاری هزار میلیارد تومانی در قم

بر اساس این تفاهم‌نامه هفت پروژه جدید عمرانی در شهر قم با مشارکت بنیاد تعاون ارتش آغاز خواهد شد.

بنیاد تعاون ارتش در حال حاضر نیز پروژه تقاطع سه سطحه بلوار 15 خرداد و عمار یاسر را در دست اجرا دارد.

ابتدای این دیدار مشاور این پروژه گزارشی از روند پیشرفت آن ارائه کرد. بر اساس این گزارش این پروژه نسبت به زمان‌بندی خود 9 درصد عقب‌ماندگی دارد.

پیشرفت 21 درصدی تقاطع سه سطحه 15 خرداد

مدیرعامل بنیاد تعاون ارتش با اشاره به پیشرفت 21 درصد این پروژه گفت: تأخیری که وجود داشته به دلیل معارضات موجود بوده و قرارگاه مشکلی از بابت تأمین مالی و پشتیبانی ندارد.

وی با اشاره به ظرفیت‌ها مالی بنیاد تعاون ارتش افزود: قرارگاه و بنیاد آمادگی دارد سهم بزرگ‌تری در توسعه استان قم انجام دهد.

قم ظرفیت‌های قوی برای توسعه دارد

عباس محتاج که پیش از این لباس استانداری قم را به تن داشت با اشاره به اینکه ظرفیت‌های قم و مجموعه‌ای را به خوبی می‌شناسد ادامه داد: در چشم‌اندازی که در 5 سال آینده برای سرمایه‌گذاری در استان در نظر گرفته‌ایم قرار است هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه استان قم ظرفیت‌های قوی برای توسعه دارد گفت: بنیاد تعاون با در اختیار قرار گرفتن بانک حکمت و شرکت بیمه صبا نقدینگی خوبی در اختیار دارد و می‌تواند سهم بزرگی در توسعه قم ایفا کند.

مدیرعامل بنیاد تعاون ارتش از شهردار قم و رئیس شورای شهر خواست شرایط را برای سرمایه‌گذاری بیشتر بنیاد فراهم کنند.

وی با اشاره به اینکه این کار نخستین تجربه همکاری شهرداری قم و بنیاد تعاون ارتش است اضافه کرد: امیدواریم در آینده تاخیراتی که تا به حال انجام شده را جبران کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر قم هم در این دیدار با ابراز رضایت از روند پیگیری پروژه تقاطع سه سطحه عمار یاسر گفت: مردم از این پیشرفت این پروژه ابراز رضایت دارند و ما هم مشکلات طرح‌های عمرانی را می‌دانیم.

حجت الاسلام سید محمد آتش زر ابراز امیدواری کرد سرمایه‌گذاری بنیاد تعاون در پنج ساله آینده در شهر قم بیش از هزار میلیارد تومان باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠۶-١٣٩٣, ١٢:٠٢

   

پر مبحث ترین ها