سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی قم:

روستاهای قم از آب شیرین بهره مند می شوند

با رسیدن آب سرشاخه‌های دز به قم، برخی از روستاهای استان نیز از آب شیرین بهره‌مند می‌شوند.
 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی قم گفت: با رسیدن آب سرشاخه‌های دز به قم، برخی از روستاهای استان نیز از آب شیرین بهره‌مند می‌شوند.

حسن ایزانلو در سخنانی با اشاره به بهره‌برداری از مرحله نخست پروژه انتقال آب از سرشاخه‌های دز به استان قم با اشاره به اینکه روستاهای قم نیز از آب سرشاخه‌های دز بهره‌مند می‌شوند، خاطرنشان کرد: آبفار قم به همین منظور طی سال‌های اخیر پروژه‌های زیادی از جمله مجتمع آبرسانی 80 روستا و مجتمع آبرسانی سلفچگان را به اجرا رسانده است.

وی با اشاره به خشکسالی در سال‌های اخیر در استان تصریح کرد: متاسفانه خشکسالی به شدت بر روی منابع تامین آب روستایی تاثیر گذاشته و تامین آب برخی از روستاهای استان را با مشکل مواجه کرده است.

 ایزانلو بیان داشت: امیدواریم بتوانیم با رساندن آب سرشاخه‌های دز به روستاها این مشکلات را به حداقل برسانیم.

وی عنوان کرد: انتقال آب شیرین به قم همواره مورد توجه ویژه مقام معظم رهبری بوده است که با عنایت دولت نهم و دهم از ابتدای امسال به بهره‌برداری رسید.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم تلاش وزارت نیرو در رساندن آب شیرین و گوارای سرشاخه‌های دز به قم را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: خوشبختانه بخشی عظیمی از مشکلات آب قم از نظر کمی و کیفی با اجرای این پروژه برطرف شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠٢-١٣٩٠, ٢٢:۵۴

   

پر مبحث ترین ها