سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دبير ستاد گراميداشت هفته معلم در استان قم:

مزار شهيد مطهري در قم گلباران مي‌شود

در نخستين روز از هفته معلم بيش از 2 هزار معلم و دانش‌آموز در حرم مطهر حضرت معصومه (س) در كنار مزار شهيد مطهري گرد هم مي‌آيند و مزار اين معلم شهيد را گلباران مي‌كنند.
دبير ستاد گراميداشت هفته معلم در استان قم گفت: مزار شهيد مطهري در نخستين روز از هفته معلم توسط دانش‌آموزان و معلمان قمي گلباران مي‌شود.

اكبر حيدري امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس  با اشاره به فرارسيدن هفته معلم اظهار داشت: براي تجليل از مقام معلمان دلسوز استان قم، برنامه‌هاي متنوعي چون نواختن زنگ سپاس در تمام مدارس استان قم، گلباران مزار شهيد مطهري توسط فرهنگيان، غبارروبي و عطرافشاني مزارشهداي معلم، ديدار با مراجع تقليد و تجليل از معلمين نمونه استاني و كشوري در نظر گرفته شده است.
وي از ديگر برنامه‌هاي تجليل از مقام معلم را نواختن زنگ انشاء با موضوع معلم، برپايي نمايشگاه فرهنگي، برگزاري مسابقات فرهنگي، برگزاري مسابقه جام معلم، كوهپيمايي و حضور در نماز عبادي سياسي جمعه ذكر كرد.
دبير ستاد گراميداشت هفته معلم در استان قم ادامه داد: در نخستين روز از هفته معلم بيش از 2 هزار معلم و دانش‌آموز در حرم مطهر حضرت معصومه (س) در كنار مزار شهيد مطهري گرد هم مي‌آيند و مزار اين معلم شهيد را گلباران مي‌كنند.
حيدري بيان كرد: در اين هفته زنگ سپاس به صورت نمادين در دبيرستان ماندگار شيخ صدوق با حضور امام جمعه قم و در ديگر مدارس استان نيز با حضور مسئولان استان نواخته مي‌شود.
وي در بخش ديگري از سخنان خود شاخص ارزيابي معلمان در استان را ايثارگري، آخرين گواهي تحصيلي، سنوات خدمت، شركت در دوره‌هاي ضمن خدمت، تاليف، ترجمه و توليدات آموزشي عنوان كرد.
دبير ستاد گراميداشت هفته معلم ادامه داد: در ارزيابي معلمان برتر تعداد تقديرنامه‌هاي دريافتي از رياست جمهوري تا ادارات كل، شركت در همايش‌ها و كنفرانس‌هاي علمي و فرهنگي، حضور فعال در نظام پيشنهادات، كسب رتبه در مسابقات‌ علمي، شركت در دوره‌هاي فناوري اطلاعات و حفظ قرآن موثر است.
حيدري بيان داشت: آموزش و پرورش به پاس تقدير از تلاش‌هاي معلمان نمونه استان با تقديم كمك هزينه حج عمره و از معلمان نمونه كشوري با اهداي كمك هزينه حج عمره و يك دستگاه خودرو پرايد تقدير مي‌كند.
وي همچنين ولايت‌مداري را از شاخصه‌هاي معلمان عنوان كرد و گفت: معلمان نمونه استاني و كشوري به همراه جمعي از مسئولان براي تجديد بيعت به ديدار رهبر معظم انقلاب مي‌شتابند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٢-١٣٩٠, ٢٣:۴٢

   

پر مبحث ترین ها