سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرعامل شرکت گاز قم:

گازرسانی به واحدهای مسکن مهر قم سرعت می‌گیرد

مدیرعامل شرکت گاز قم با تأکید بر تسریع در گازرسانی به واحدهای مسکن مهر استان قم گفت: اجرای این پروژه از پیشرفت فیزیکی مطلوبی برخوردار است.

مهندس هوشنگ محمدی روز شنبه در بازدید از فاز نخست طرح گازرسانی به واحدهای مسکن مهر در منطقه پردیسان قم گفت: گازرسانی به واحدهای مسکونی طرح مسکن مهر از اولویت‌های این شرکت است که با جدیت و تلاش شبانه روزی پیگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه پس از انجام مطالعات و انتخاب پیمانکار عملیات گاز رسانی به این واحدها آغاز شده است افزود: پیمانکار با بکار گیری 5 اکیپ عملیاتی در فاز اول این طرح، پروژه گازرسانی را با پیشرفت فیزیکی مطلوبی در حال اجرا می‌باشد.

محمدی میزان لوله گذاری این پروژه را 135 کیلومتر با نصب تعداد چهار ایستگاه CGS و TBS با اعتبار اختصاص یافته در مرحله نخست را 450 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده فاز نخست این طرح باید در مدت شش ماه تکمیل و به بهره برداری برسد.

مدیر عامل شرکت گاز استان با اشاره به ضرورت تسریع در اجرای طرح گازرسانی تصریح کرد: فاز دوم این طرح نیز هم اکنون در مرحله انتخاب پیمانکار قرار دارد.

مهندس محمدی در بازدید از این طرح ضمن بررسی شرایط اجرایی و نیازهای گاز رسانی به واحدهای مسکن مهر، بر لزوم اجرای این طرح طبق برنامه زمان بندی تاکید کرد.

کلیه نواحی صنعتی استان قم در سال جاری گازدار شدند

مدیر عامل شرکت گاز قم در ادامه از پروژه‌های در حال اجرای شبکه گاز شهرک‌های صنعتی استان قم نیز بازدید کرد و آخرین اقدامات در ایجاد شبکه گازرسانی به شرکت شهرک‌های صنعتی قم را مورد ارزیابی قرار داد.

محمدی در این بازدید ابتدا با حضور در شهرک صنعتی و بین المللی چاپ و نشر نحوه گازرسانی به این شهرک و احداث ایستگاه تقلیل فشار را ارزیابی کرد.

وی همچنین در ادامه از شبکه در حال اجرای فاز توسعه شهرک صنعتی محمود آباد بازدید و مشکلات واحدهای صنعتی شهرک صنعتی شکوهیه را هم در آستانه فرارسیدن فصل زمستان مورد بررسی قرار داد.

محمدی سپس در جلسه‌ایی که با حضور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم آخرین اقدامات صورت گرفته برای تأمین گاز شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قم را مورد تبادل نظر قرار دادند.

مدیرعامل شرکت گاز قم در این جلسه گفت: شرکت گاز استان قم آمادگی دارد گاز مورد نیاز شهرک‌های صنعتی چاپ و نشر، قنوات، it، محمود آباد و گنجینه را تأمین نماید.

وی اضافه کرد: امیدواریم شرکت شهرک‌های صنعتی با ارائه مشاوره به واحدهای صنعتی ضمن نظارت، آنها را نسبت به ارزیابی مناسب برای میزان گاز مورد نیاز خود کمک کرده تا شاهد درخواستهای نامتعارف در بخش گاز نداشته باشیم.

مهندس جعفر فرشچی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قم نیز در این جلسه با تقدیر از همکاری‌های شرکت گاز استان در زمینه گازدار شدن شهرک‌ها و نواحی صنعتی قم، مشاوره‌های کارشناسان این شرکت را بسیار راهگشا دانست.

وی تصریح کرد: با تلاشهای مدیران شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قم و مساعدت‌های شرکت گاز استان خوشبختانه در سال جاری کلیه نواحی صنعتی استان قم گازدار شدند و شبکه گاز رسانی به فاز توسعه شهرک‌های صنعتی شکوهیه و محمود آباد نیز در حال اجرا می‌باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٩-١٣٨٩, ١٣:١٢

   

پر مبحث ترین ها