سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

طی مراسمی؛

پنجمین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی در قم راه اندازی شد

بروز شده : ٩-٠٢-١٣٩٠, ٠٠:۵٩    نسخه چاپی    
پنجمین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس +۱۰ در قم طی مراسمی با حضور مسئولان انتظامی راه اندازی شد.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان قم در مراسم افتتاحیه پنجمین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس +۱۰ که صبح پنج‌شنبه در میدان شهید زین‌الدین قم برگزار شد گفت: رسالت این دفا‌تر در راستای جامعه محوری تدوین شده است.

سرهنگ حمیدرضا اسدی اظهار داشت: ‌ پلیس در نظام اسلامی با مردم و از مردم است که با راه اندازی دفا‌تر پلیس + 10 مردم می‌توانند بدون مراجعه به یگان‌های نیروی انتظامی کارهای خود را از طریق دفا‌تر خدمات الکترونیک پیگیری کنند.

وی گفت: با راه اندازی دفتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس +۱۰، پلیس به خانه‌های مردم آمده است و به مراجعات مردمی به سرعت پاسخ داده می‌شود.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی قم با اشاره به اینکه دفتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس +۱۰‌‌ همان نیروی انتظامی است و نیروی انتظامی همانطور که بر یگان‌های خود نظارت دارد بر این دفا‌تر نیز نظارت مستمر دارد، افزود: تا کنون این دفا‌تر در راستای ارائه خدمات به مردم در قم عملکرد بسیار خوبی داشته است.

سرگرد حسن محمد رضایی مدیر توسعه خدمات الکترونیک قم نیز در ادامه مراسم بیان داشت: در استان قم چهار دفتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس +۱۰ در حال خدمات دهی به مردم هستند که یک دفتر نیز امروز راه اندازی شده است و یک دفتر دیگر نیز تا پایان سال جاری راه واندازی خواهد شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠٢-١٣٩٠, ٠٠:۵٩

   

پر مبحث ترین ها