سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نیمه شعبان امسال؛

یک لاین از بلوار پیامبر اعظم(ص) قم به بهره برداری می‌رسد

بروز شده : ٧-٠٢-١٣٩٠, ٠٣:٠٩    نسخه چاپی    
تلاش ها بر این است تا همزمان با نیمه شعبان امسال که حجم زیادی زائر همچنین مجاوران، قصد سفر به مسجد مقدس جمکران را دارند، یک لاین از عرض 100 متر این محور، برای تسریع در عبور و مرور مردم بازگشایی شود.

رئیس شورای اسلامی شهر قم از بهره برداری یک لاین پروژه بلوار پیامبر اعظم(ع) در نیمه شعبان امسال خبر داد.

 حجت الاسلام سید محمد آتش زر ظهر سه شنبه در آستانه سالروز تشکیل شورای‌های اسلامی شهر و روستا در گفتگو با خبرنگاران در خصوص برخی اقدامات انجام گرفته از سوی شورای اسلامی شهر قم در سال گذشته، تصریح کرد: در دور سوم شورای اسلامی شهر قم، حرکتی قوی برای اجرای پروژه های بسیار مهم شروع شد.

شورای شهر قم، دومین شورای کشور در اقدام به فروش اوراق مشارکت

وی در ادامه گفت: در دور سوم شورای اسلامی شهر، دولت و نمایندگان مجلس زمینه ای را در قم ایجاد کردند تا ما بتوانیم از تسهیلات اوراق مشارکت استفاده نمائیم و از این باب ما دومین شورا در کشور بعد از مشهد بودیم که اقدام به این کار نمودیم.

آتش زر افزود: در این راستا 400 میلیارد تومان به منظور تسریع در اجرای طرح حرم تا حرم فروخته شد که از این نظر نیز ما اولین شهر کشور بودیم که این مقدار اوراق را به فروش رساندیم و تا قبل از این در شهر مشهد به میزان 200 میلیارد تومان اوراق فروخته شده بود.

وی با تاکید بر اینکه استفاده از تسهیلات اوراق مشارکت باعث تسریع در روند اجرای کند چند ساله طرح حرم جمکران شد، خاطر نشان کرد: تا کنون حدود 95 درصد مسیر این طرح بازگشایی شده است و طی یکی دو هفته آینده نیز با اعمال ماده 9، انشاءا لله ساختمانی در مسیر این طرح باقی نخواهد ماند.

رئیس شورای اسلامی شهر قم بیان داشت: تلاش ها بر این است تا همزمان با نیمه شعبان امسال که حجم زیادی زائر همچنین مجاوران، قصد سفر به مسجد مقدس جمکران را دارند، یک لاین از عرض 100 متر این محور، برای تسریع در عبور و مرور مردم بازگشایی شود.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠٢-١٣٩٠, ٠٣:٠٩

   

پر مبحث ترین ها