سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حجت‌الاسلام اسکندری: راهکارهای عملی ترویج فرهنگ نماز بررسی شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم خواستار فعالیت دو کارگروه اماکن و ادارات و ائمه جماعات مساجد و ادارات و تشکیل کارگروه تحقیقات میدانی از طریق مسئولان موسسات قرآنی ویژه ترویج فرهنگ نماز شد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم بر لزوم تشکیل جلسات و نشست‌های علمی و تخصصی برای بررسی راهکارهای عملی ترویج فرهنگ نماز تاکید کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین عباس اسکندری صبح شنبه در جلسه شورای اقامه نماز اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم پس از استماع نقطه نظرات اعضای شورای اقامه نماز، ضمن قدردانی از تلاش‌های حجت‌الاسلام سبحانی‌فر دبیر این شورا، بر لزوم تشویق از افرادی که به نماز اول وقت اهمیت می دهند تاکید کرد.

وی برقراری ارتباط با دیگر ادارات برای ارائه فعالیت های اداره کل و اجرایی شدن بخشی از طرح‌های اداره کل در سایر ادارات، اجرای فعالیت های عمومی با دعوت از کارشناسان ویژه نماز برای ترویج فرهنگ نماز از طریق رسانه ملی، تشکیل جلسه با انجمن اولیا و مربیان برای ترویج فرهنگ نماز در بین خانواده های دانش آموزان، تهیه نسخه‌های متعدد برای ترویج فرهنگ نماز در بین مردم، تشکیل جلسات و نشست های علمی و تخصصی در خصوص نماز برای بررسی راهکارهای عملی ترویج نماز و تهیه جدول زمان بندی جلسات کارگروه های نماز را مورد تاکید قرار داد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم خواستار فعالیت دو کارگروه اماکن و ادارات و ائمه جماعات مساجد و ادارات و تشکیل کارگروه تحقیقات میدانی از طریق مسئولان موسسات قرآنی ویژه ترویج فرهنگ نماز شد.

حجت الاسلام اسکندری تاکید کرد: اگر کارها بر مبنای جلب رضایت خداوند و خلوص نیت انجام شود تاثیرگذاری آن تضمین خواهد شد.

دبیر شورای اقامه نماز اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم نیز در این جلسه گزارشی از عملکرد این شورا در سال 92 ارائه کرد و گفت: در طول سال گذشته 20 برنامه کاری در خصوص اقامه نماز توسط این اداره کل برگزار شد.

حجت‌الاسلام داود سبحانی‌فر گفت: گسترده این فعالیت‌ها در سه حوزه ملی، استانی و درون سازمانی بوده است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٣-١٣٩٣, ١١:١٩

   

پر مبحث ترین ها