سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جوان قمی بر اثر برخورد صاعقه فوت کرد

بروز شده : ۴-٠٣-١٣٩٣, ١۶:۵١    نسخه چاپی    
متأسفانه اخبار رسیده از بیمارستان شهید بهشتی حکایت از آن دارد که علیرغم تمام تلاش‌های کارشناسان فوریت‌های پزشکی و کادر درمان بیمارستان شهید بهشتی فرد مذکور در بیمارستان فوت کرده است.
معاون مرکز فوریت های پزشکی استان قم از فوت جوان قمی بر اثر برخورد صاعقه خبر داد.

مهدی فراهانی در گفتگو با مهر گفت: تماسی مبنی بر برخورد صاعقه با دو نفر چوپان که یک پدر حدودا ۵۵ ساله و پسر حدودا ۲۵ ساله و در حال چرای دام داخل بیابان در حاشیه کمربندی امام علی(ع) بودند با اورژانس 115 گرفته شد.

معاون مرکز فوریت‌های پزشکی استان قم ادامه داد: به دنبال این تماس سریعا 2 دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ از نزدیکترین پایگاه به محل حادثه اعزام شد که با حضور پرسنل فوریت‌های پزشکی در محل مشخص شد بر اثر وقوع این حادثه یکی از مصدومان که جوان ۲۵ ساله بود به شدت دچار آسیب حیاتی شده است.
فراهانی گفت: فرد مذکور با عملیات احیاء (CPR) به بیمارستان شهید بهشتی منتقل شد و مصدوم دیگر که شرایط بهتری داشت به بیمارستان نکوئی انتقال داده شد.

وی بیان کرد: متأسفانه اخبار رسیده از بیمارستان شهید بهشتی حکایت از آن دارد که علیرغم تمام تلاش‌های کارشناسان فوریت‌های پزشکی و کادر درمان بیمارستان شهید بهشتی فرد مذکور در بیمارستان فوت کرده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٣-١٣٩٣, ١۶:۵١

   

پر مبحث ترین ها