سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

باراه اندازی 3 سایت BTS/

آنتن دهی تلفن همراه در جاده‌های قم تقویت می‌شود

بروز شده : ۵-٠٢-١٣٩٠, ٠۴:١٣    نسخه چاپی    
سایت تقویت تلفن همراه گندمزار در جاده نیزار - سلفچگان ، نورآباد در جاده سلفچگان - ساوه ، مهتاب در برزگراه قم - تهران راه اندازی شده است که بدین ترتیب ، تعداد BTS های جاده‌ای استان از 85 دستگاه به 88 دستگاه افزایش می‌یابد.
مدیرعامل شرکت مخابرات استان قم از راه اندازی سه سایت BTS تلفن همراه در جاده‌های استان قم خبر داد.

محمد رضا زهره وند بعد از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران به حذف نقاط کور تلفن همراه در مناطق مختلف استان اشاره کرد و گفت: شرکت مخابرات قم از نخستین دستگاههای اجرایی استان است که سال جهاد اقتصادی را به بهره برداری از چند طرح در اولین ماه سال آغاز می‌کند.

وی افزود: سایت تقویت تلفن همراه گندمزار در جاده نیزار - سلفچگان ، نورآباد در جاده سلفچگان - ساوه ، مهتاب در برزگراه قم - تهران راه اندازی شده است که بدین ترتیب ، تعداد BTS های جاده‌ای استان از 85 دستگاه به 88 دستگاه افزایش می‌یابد.

مدیرعامل شرکت مخابرات قم هزینه راه اندازی این سایت‌ها را بالغ بر 140 میلیون تومان ذکر کرد و گفت: با راه اندازی این سایت‌ها هم اکنون 315 دستگاه BTS در نقاط مختلف استان فعال است.

زهره‌وند با اشاره به اینکه هم اکنون تمام شهرهای استان و راهها تحت پوشش شبکه همراه قرار دارند تصریح کرد توسعه شبکه تلفن همراه اول از برنامه‌های مهم این شرکت در سال جاری است که با سرعت پیگیری می‌شود.

هم اکنون بیش از 760 هزار تلفن همراه در استان قم مشغول بکار است و استان قم از نظر ضریب نفوذ تلفن همراه حائز رتبه چهارم کشوری است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠٢-١٣٩٠, ٠۴:١٣

   

پر مبحث ترین ها