سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

همزمان با سفر رئیس جمهور ؛

پنج پایگاه اورژانس ۱۱۵ در قم افتتاح می‌شود

بروز شده : ۴-٠٢-١٣٩٠, ٢٣:٢٨    نسخه چاپی    
با حضور وزیر بهداشت فاز نهایی بیمارستان شهید بهشتی به صورت رسمی افتتاح می‌شود و همچنین سه دانشکده به صورت متمرکز در مجتمع آموزشی دانشگاه علوم پزشکی قم نیز مورد بهره‌برداری خواهد گرفت.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از افتتاح چندین پروژه عمرانی و همچنین بهره برداری از پنج پایگاه اورژانس ۱۱۵ همزمان با سومین دوره سفر هئیت دولت به قم خبر داد.

سید شمس الدین حجازی در گفتگو با خبرنگار مهر در قم در خصوص پروژه‌های مورد بهره برداری با حضور رئیس جمهور بیان داشت: بیمارستان حضرت فاطمه معصومه‌(س) در راستای گسترش خدمات زنان و زایمان قم، بخش فوق تخصصی اطفال، پنج پایگاه اورژانس ۱۱۵ و همچنین چندین مرکز بهداشت و درمان در قم از جمله پروژه‌های مورد بهره برداری با حضور دکتر احمدی‌نژاد است.

وزیر بهداشت از دهکده سلامت قم بازدید خواهد کرد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم اظهار داشت: خانم دکتر وحید دستجردی، وزیر بهداشت از دهکده سلامت استان قم بازدید خواهد کرد و گزارش و بازرسی نیز از حوزه سلامت قم صورت خواهد گرفت.

وی ادامه داد: با حضور وزیر بهداشت فاز نهایی بیمارستان شهید بهشتی به صورت رسمی افتتاح می‌شود و همچنین سه دانشکده به صورت متمرکز در مجتمع آموزشی دانشگاه علوم پزشکی قم نیز مورد بهره‌برداری خواهد گرفت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم بیان داشت: ‌ دانشکده دندانپزشکی قم نیز از مهرماه سال جاری با پذیرش ۲۵ دانشجو آغاز بکار خواهد کرد.

حجازی با اشاره به اینکه سال ۹۰، سال ارتقای آموزش بالینی و خدمات درمانی است اضافه کرد: سال جاری سال طرح و تکمیل شبکه بهداشت و درمان روستایی است.

۱۲ هزار و ۴۰۰ مورد بستری  در بیمارستانهای قم در ایام نوروز

وی همچنین در رابطه با فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی در ایام نوروز نیز اظهار داشت: ۱۲ هزار و ۴۰۰ مورد بستری در ۲۶ بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی قم انجام شد که از سه هزار عمل جراحی، 2 هزار و ۱۵۰ مورد آن اورژانسی و ۸۵۰ مورد آنها غیر اورژانسی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم ادامه داد: در این مدت یک هزار و ۹۷۵ مورد مأموریت و حوادث جاده و شهری و ۶ هزار و ۴۰۰ بازرسی بر عرضه و توزیع مواد غذایی استان صورت گرفته است و در این راستا نیز ده‌ها هزار تن نیز مواد آلوده، غیر بهداشتی و غیر مجاز ثبت و ضبط شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٢-١٣٩٠, ٢٣:٢٨

   

پر مبحث ترین ها