سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تشییع پیکر شهید گمنام روز شنبه در قم

مهاجر ادامه داد: در حرم مطهر نماز توسط حجت الاسلام والمسلمین سعیدی امام جمعه قم بر پیکر این شهید اقامه می‌شود و سپس شهید در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی واقع در عوارضی قم - تهران منتقل خواهد شد.
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان قم از تشییع پیکر یک شهید گمنام در روز شنبه در قم خبر داد.

سرهنگ علیرضا مهاجر صبح چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه خوشبختانه قم بار دیگر افتخار میزبانی یکی از شهدای دفاع مقدس را دارد بیان کرد: سعادت دفن این شهید در ستاد فرمانهی نصیب فرماندهی انتظامی استان قم شده است.

وی گفت: برنامه‌های باشکوهی برای دفن این شهید گمنام از یک ماه قبل در نظر گرفته شده است که شامل برنامه‌های مختلف ترافیکی، انتظامی و امنیتی می‌شود.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان قم عنوان کرد: این شهید گمنام که قمی است با همت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس قم در روز پنجشنبه تحویل قم داده می‌شود و دو روز در اختیار مردم شهید پرور قم است و در روز شنبه تشییع می‌شود.

وی بیان کرد: مراسم تشییع شهید گمنام در روز شنبه در ساعت 9 و 30 دقیقه صبح از مسجد امام حسن عسکری(ع) آغاز شده و به سمت حرم مطهر انجام می‌شود.

مهاجر ادامه داد: در حرم مطهر نماز توسط حجت الاسلام والمسلمین سعیدی امام جمعه قم بر پیکر این شهید اقامه می‌شود و سپس شهید در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی واقع در عوارضی قم - تهران منتقل خواهد شد.

وی گفت: تمهیدات لازم برای انتقال مردم و همشهریان از حرم مطهر حضرت معصومه(س) به سمت ستاد فرماندهی در نظر گرفته شده است و به میزان لازم اتوبوس در اختیار نیروی انتظامی از سوی شهرداری قرار داده شده است.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی قم بیان کرد: در ابتدای بلوار ولایت مراسم نظامی رسمی با حضور همه نظامیان شامل نیروی انتظامی، سپاه و ارتش برگزار می‌شود.

وی گفت: در روز پنجشنبه نیز مراسم استقبال از شهید گمنام توسط پرسنل نیروی انتظامی در عوارضی قم- تهران برگزار می شود.

سرهنگ مهاجر با اشاره به برگزاری مسابقه عکاسی افزود: توسط نیروی انتظامی مسابقه عکاسی در نظر گرفته شده است که در این مسابقه به بهترین عکسی که از مراسم تشییع گرفته شود هدایایی اهدا خواهد شد.

وی ابراز کرد: امیدواریم مردم شهید پرور قم که در همه زمینه‌ها همکاری خوبی را داشته‌اند در این مراسم تشییع نیز حضوری باشکوه داشته باشند و مانعی برای حضور مردم در ستاد فرماندهی نیز وجود ندارد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٢-١٣٩٣, ١٢:٢٢

   

پر مبحث ترین ها