سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دلبری: پروژه‌های شهری قم متوقف نخواهد شد

بروز شده : ٩-٠٢-١٣٩٣, ١٧:۴۵    نسخه چاپی    
وی عنوان کرد: در اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی در قم و همچنین طرح‌های تعریض و توسعه‌ای، مشکل اصلی ما که با آن مواجه هستیم تملک املاک و نیز تاسیسات شرکت‌های حفار است.
شهردار قم با بیان اینکه پروژه‌های شهری در قم متوقف نخواهد شد، گفت: امسال که به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده در تحقق شعار سال با تکیه بر مدیریت جهادی عمل خواهیم کرد.

محمد دلبری، شامگاه دوشنبه در مراسم افتتاح مجموعه بزرگ فرهنگی، ورزشی و تفریحی بوستان جوان قم، که با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد در سخنانی اظهار داشت: شهرداری و شورای اسلامی شهر قم عزمی جدی در راستای توسعه فضاهای سبز و حفظ و حراست از باغات قم دارند که تا کنون نسبت به تملک ۱۴ باغ و همچنین احداث بوستان‌های محلی اقدام شده است.

وی ابراز داشت: در سال‌های اخیر بوستان‌های شهری با ۵۸ مورد افزایش به تعداد ۲۳۸ بوستان رسیده و سرانه فضای سبز نیز از ۱۴ متر مربع به ۱۶ متر مربع افزایش یافته است.

شهردار قم گفت: مدیریت شهری در قم در راستای خدمتگزاری به مردم شریف قم و همچنین زائران حرم حضرت معصومه(س)، تلاش و همت خود را به کار بسته است و امروز نیز در آستانه حلول ماه رحب شاهد افتتاح بوستان فرهنگی، ورزشی و تفریحی جوان می‌باشیم که شهروندان مناطق ۶ و ۲ که از مناطق کم برخوردار به شمار می‌روند می‌توانند از آن استفاده کنند.

وی با بیان اینکه احداث بوستان جوان ماحصل تلاش شبانه روزی همکاران ما در شهرداری است، افزود: در حال حاضر فاز نخست این بوستان آماده بهره برداری بوده که امکاناتی همانند دریاچه مصنوعی و پیست دوچرخه سواری را در خود جای داده است که فضایی مطلوب و دلنشین را برای شهروندان فراهم می‌کند.

شهردار قم تصریح کرد: پروژه‌های شهری در قم متوقف نخواهد شد و امسال که به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده در تحقق شعار سال با تکیه بر مدیریت جهادی عمل خواهیم کرد.

وی عنوان کرد: در اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی در قم و همچنین طرح‌های تعریض و توسعه‌ای، مشکل اصلی ما که با آن مواجه هستیم تملک املاک و نیز تاسیسات شرکت‌های حفار است.

شهردار قم ضمن تقدیر از همکاری مجموعه استانداری قم و همچنین دستگاه‌های اجرایی با شهرداری قم اظهار داشت: دادستانی و دادگستری نیز مصصم است تا مانع زیاده خواهی‌هایی که در راستای اجرای پروژه‌های شهری که به حق قانونی خود قانع نیستند شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠٢-١٣٩٣, ١٧:۴۵

   

پر مبحث ترین ها