سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مديرعامل شركت تعاوني مسكن كاركنان دولت قم:

كاركنان دولت در قم تا شهريور ماه صاحب خانه مي‌شوند

تمام كاركنان دولت كه فاقد منزل مسكوني هستند و در طرح مسكن مهر ثبت‌نام كردند تا پايان شهريور ماه سال جاري واحدهاي خود را تحويل ميگيرند.
مديرعامل شركت تعاوني مسكن كاركنان دولت استان قم از واگذاري مسكن مهر به كارمندان دولتي تا پايان شهريور ماه امسال خبر داد.

محمد شيرازي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس  اظهار داشت: اتحاديه تعاوني‌هاي مسكن كاركنان دولت از سال 1372 با هدف احداث مسكن براي كاركنان دولتي در استان قم تشكيل شد.
وي ادامه داد: در سال 86 و با اجراي طرح مسكن مهر از سوي دولت نهم، خريد زميني در سايت يكهزار هكتاري در منطقه پرديسان را پيگيري كرده و در سال 87، زميني به مساحت 39 هكتار به همراه اتحاديه‌هاي ديگر كارگري و فرهنگيان خريداري شد.
مديرعامل شركت تعاوني مسكن كاركنان دولت استان قم بيان داشت: اين زمين با ظرفيت يك‌هزار و 521 واحد بابت احداث واحدهاي مسكن مهر تحويل گرفته شد كه با انجام طراحي‌ها و طرح‌هاي جانمايي، نقشه‌هاي سازه و معماري، اخذ شناسنامه ساختماني و آماده‌سازي اراضي تحويلي به وسيله بنياد مسكن انقلاب اسلامي در سال 88 عمليات احداث اين واحدها آغاز شد.
وي با بيان اينكه تعدادي از واحدهاي مسكوني در دست احداث در سال 89 آماده و تحويل شد، بيان داشت: در صورت واريز به موقع مبلغ مورد توافق اعضا و اعطاي به موقع تسهيلات بانكي، واحدهاي در دست ساخت در خرداد و شهريور ماه سال جاري تحويل اعضا خواهد شد.
شيرازي تصريح كرد: در حال حاضر 653 واحد مسكوني متعلق به كاركنان دولت در حال احداث است كه از نظر فيزيكي در مراحل پاياني قرار دارد و قيمت تمام شده ساخت و ساز هر مترمربع در اين پروژه 3 ميليون ريال است.
وي اظهار داشت: تمام كاركنان دولت كه فاقد منزل مسكوني هستند و در طرح مسكن مهر ثبت‌نام كردند تا پايان شهريور ماه سال جاري واحدهاي خود را تحويل ميگيرند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣١-٠١-١٣٩٠, ١٩:٠١

   

پر مبحث ترین ها