سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران:

قم یکی از سه استان نخست کشور برای تحقق شهر هوشمند است

بروز شده : ۵-٠١-١٣٩٣, ١٢:۵۵    نسخه چاپی    
پیشرفت‌های خوبی در قم حاصل شده و با توجه به حمایت دولت یازدهم از توسعه پهنای باند امیدواریم قم به رده نخست در این زمینه دست یابد هر چند در حال حاضر هم از نظر تولید محتوا جایگاه خوبی دارد.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: قم جزو سه استان نخست در سطح کشور است که دارای ظرفیت خوبی برای تبدیل شدن به شهر هوشمند است.

مظفر پوررنجبر طی بازدید از مرکز مدیریت هوشمند ترافیک شهرداری قم با بیان اینکه راه‌اندازی این مرکز اقدامی بسیار خوب و ضروری بوده است اظهار داشت: این کار در حقیقت بخشی از هوشمندسازی شهرها محسوب می‌شود.

وی افزود: هوشمندسازی در همه بخش‌ها قابل پیاده‌سازی است زیرا به دلیل پیشرفت فناوری‌های ارتباطی و تجهیز زیرساخت‌ها، از نظر کمی و کیفی می‌توان فناوری‌های ارزان را به سادگی به کار گرفت.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه اینگونه پروژه‌ها در حال حاضر به راحتی اجرا می‌شوند گفت: اطلاع از وجود چنین راه حل‌هایی در مدیریت شهری و تصمیم‌گیری به موقع در این زمینه امری ضروری است.

وی ادامه داد: شرکت مخابرات ایران به استان قم نگاه ویژه‌ای دارد؛ عمده بحث فناوری اطلاعات بر روی محتواست و در قم نیز معتقد هستیم به دلیل ویژگی‌های مذهبی و احتیاجات نظام اسلامی، مخابرات می‌تواند همکاری گسترده‌ای در هوشمندسازی شهری داشته باشد.

پوررنجبر با اشاره به توصیه به مدیران مخابرات قم مبنی بر همکاری با شهرداری و سایر نهادهای خدمت‌رسان عنوان داشت: پیشرفت‌های خوبی در قم حاصل شده و با توجه به حمایت دولت یازدهم از توسعه پهنای باند امیدواریم قم به رده نخست در این زمینه دست یابد هر چند در حال حاضر هم از نظر تولید محتوا جایگاه خوبی دارد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران بیان داشت: سه استان در سطح کشور برای تحقق اسمارت سیتی یا همان شهرهای هوشمند ظرفیت‌های خوبی دارند که قم جزو آنهاست و از این نظر آمادگی خوبی در شهر کریمه اهل بیت(ع) وجود دارد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠١-١٣٩٣, ١٢:۵۵

   

پر مبحث ترین ها